reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ufff udalo mi sie wkoncu wyslac post, bo probuje od ponad godz i co napisalam to mnie wyrzucalo ehhh
Dr powiedziala tez, ze do 5 doby tak srednio 40% zarodkow, nie przezywa
 
reklama
madzialenak-tak zrobię, dziękuję za dobrą radę!!!
Trudno przejść przez to wszystko, bez Waszego wsparcia, jesteście kochane i niezastąpione!!!
 
Tak, to prawda, nie zastąpione. GizaS, rzeczywiście nie badałam progesteronu, chyba to jutro zrobię, dziękuję za radę :tak:masia a jak Ty się czujesz? dziś 9 dpt? kiedy robisz betkę? Sylwia, ja gdyby nie farbki do włosów, to z domu bym nie wyszła, siwy na siwym.. :baffled: dziewczyny co z Ikasią?? miała dać znać...
 
Cześć Kobietki. Nie odzywałam się długo, bo musiałam się ogarnąć po porażce, ale czytałam codziennie. Widzę, że dziś jest dzień ujawniania się, zatem i ja postanowiłam Wam zdradzić, że też będę miała transfer w najbliższą środę. W sobotę byłam na pierwszej wizycie po porażce. Usiadłam, doktorek mówi co ia jak, jak wygląda crio, co robimy, czego nie robimy i że jeden cykl się zwykle czeka. Zaczął mnie już umawiać kiedy mam przyjść w następnym cyklu. Jak sobie wszystko omówiliśmy, to odbyło się badanie. A jak zrobił usg, to z zachwytu nie mógł wyjść, jak wszystko pięknie (akurat byłam dzień przed OWU), że pęcherzyk piękny, że jajniki super, o endometrium nie wspominając "o widzi pani jakie piękne, trójdzielne"? No nie widzę, ale wierzę. "Aż zdjęcie zrobiłem" mówi doktorek. No i potem, że generalnie odczekuje się jeden cykl po nieudanym invitro, ale on nie widzi żadnych, ale to żadnych przeciwwskazań żeby podejść w tym cyklu, bo jak mówi aż szkoda takiego ładnego cyklu. I że decyzja należy do mnie i męża. To się oczywiście zdecydowaliśmy. Dziś byłam na kolejnym usg, jestem już po owu, jest ciałko żółte no i to endometrium (śmiać mi się chciało jak mi to na usg pokazywał, bo ja naprawdę nie jestem w stanie stwierdzić czy ono piękne czy nie). I tym sposobem w środę mam transfer, a potem koszmarne 12 dni czekania.
 
dagnes78-dziękuję, że pytasz. Od wczorajszego wieczorka boli mnie głowa, choć już od rana czułam, że się zbiera. Dziś od rana dalej, teraz troszkę mniej. No i z tego powodu nie poszłam do pracy. Strasznie mi było żal, bo już się cieszyłam. Mam nadzieję, że do jutra wydobrzeje i pojadę. Dodatkowo boli brzuszek jak na @, czyli mam typowe objawy przezd @. Zazwyczaj dzień przed @ boli mnie głowa. Dziś 9dpt, betkę planuję w czwartek, ale nie wiem czy się jutro nie skuszę ;-)
fasun- &&&&&& za udany transferek &&&&&&& Mi też pokazują monitor USG, a ja tam nic nigdy nie widzę tylko szare mazy ;-)
ikasia gdzie jesteś???
 
drk - idziemy łeb w łeb:) ja dzisiaj też ostatnia tabletka anty. Czekam na @ i od 2dc stymulacja. i jeszcze tak jak Ty mam mega stresującą pracę ostatnio i jak najszybciej chciałabym znaleźć się na L4 i też mam endometriozę:) dużo podobieństw, hehe

Cieszę się, że jest ktoś kto będzie w tym samym niemal czasie walczył :) Mam nadzieję, że za 3, 4 tygodnie będziemy świętować :D
 
Fusun ale miło,że wróciłas :-)
Dagnes oj nie ładnie ;-) tak się ukrywać....:-)
a u mnie znów do du...y:-( histero mi nie zrobili , a w sumie to by zrobili , ale pod koniec tygodnia, jednak ja zrezygnowałam , gdy usłyszałam szereg pytań lekarza typu " a jak ja mam to pani zrobić?, a po co to pani chce?, a jak będą jakieś zrosty to co mam z nimi zrobić? " wiecie co ...czułam się jakbym to ja była jego wykładowcą....to jakby pójść do nefrologa z kamicą , a lekarz zapytałby jakie leki ma mi wypisać i jakie badania zrobić. A najlepsze było zdanie ( jak zapytałam na koniec o scratching) " proszę przypomnieć w trakcie histero to pani podrapię" ...podrapać to on sie po tyłku może. Bez znaczenia był dla niego dzień cyklu, czy moje choroby ...masakra jakaś.
W sumie to lekarz z kliniki nie zlecił mi histero , więc postanowiłam jej nie robić , tylko sam scratching i to w klinice i nigdzie indziej
 
reklama
Asieńka kochana, wiem wiem że nieładnie, ale uwierz mi, ja tak jak Sylwia, wierzę że mam życiowego pecha, i chłop mnie opiernicza, że zapeszam bo kłapie jęzorem na około, i przywołuję do siebie jakieś negatywy, które działają zle na nas i takie tam... alę widzę że Ty do następnego crio przygotowujesz się perfekcyjnie! biegasz, robisz badania, podziwiam Cię, ale masz rację, lepiej na 100% jak na odpier... :tak: Fusun, czyli wielki dzień nadchodzi? trzymam kciuki, oby dobra passa na zawsze zagościła na tym forum. Co z tą Ikasią... hm.. pewnie świętuje, biega po rodzince i oznajmia swój WIELKI SUKCES. :-)
 
Do góry