reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

gdzież ta Ikaisa ?bo chcę się położyć!;-) chyba mi nerw kulszowy z lewej strony uciska, bo ciągnie jak diabli :zawstydzona/y:
sylwia, mazenka mając jakieś 28-29 lat, usnałam,że naturalne jest pięne i chciałam wrócic do swojego koloru, a tu nici, bo pojedyncze, ale sporo, siwych, niestety w pasie okołoczołowym :zawstydzona/y: sie spóźniłam parę lat na odstawianie farby....
 
reklama
Przed chwilą dodzwoniłam się po wyniki sobotniego progesteronu i jestem załamana. W środę miałam 33,61 ng/ml a w sobotę to już 19,60 ng/ml. Czy spadek progesteronu może sugerować porażke? Proszę, pomocy!!!
 
Masia jaką porażkę, proszę Cię! mi na początku ciąży też spadał raz miałam 35 a innym razem 25. Kobieto bez stresu. Wynik masz w granicach normy, jest ok :tak: Możesz sobie zwiększyć luteinę, ile w tej chwili bierzesz?
 
masia nie panikuj, progesteron jest labilny w organizmie i żeby wyniki były miarodajne, trzeba by robić badanie 2, lub x dziennie.Takie zdanie ma dr M, więc nie sugeruj się tym...A luteina dowcipna jest nieoznaczalna we krwi wogóle, wiec....
 
madzialenak-aktualnie biorę 3x4 luteiny. Pocieszam się jeszcze faktem, że osatnie badanie robiłam ok. 3,5 h po podaniu, a to sobotnie ok. 8, czyli krótko przed kolejną dawką. I do tego jeszcze brzuch i głową mnie bolą typowo na @. Pocieszyłaś mnie, że Tobie też skakał....
 
reklama
Witajcie Kochane
Ja juz wrocilam, niestety nie w ciazy, ale baaardzo DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA KCIUKI! bo mam tez i dobre wiadomosi, z 20 kom zaplodnilo sie 16 i wszystkie sa bardzo dobrej jakosci. Nie mialam transferu, bo jajniki jeszcze bardzo powiekszone. Jak to uslyszalam, to zly same zaczely mi plynac po policzkach, nie moglam w ogole nad nimi zapanowac. Wtedy dr powiedziala, ze transfer bedzie w srode w 5 dobie, ale poda mi tylko jeden zarodek. Chyba sie zlitowala nade mna:sorry2:
 
Do góry