reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jestem jestem..przepraszam, ze sie nie odezwałam, ale w pracy mi sie przedłuzyło, a potem nie moglam złapać internetu i dopiero do domu dotarłam...Wiec tak
SOBOTA 11.05 beta: 74,5
PONIEDZIAŁEK 13.05 BETA 158,2

Więc chyba moge się zacząc cieszyc??:):):) Bedę
chyba MAMĄ:):):)

Chociaż narazie to jest dla mnie surrealistyczne...
Jutro mam wizyte u swojej ginki i moze juz zrobi mi USG...
Oczywiscie rozmawialam z lekarzem od in vitro, dr R z invimedu..tzn rozmawialam..wymienialam z nim smsy bo nie mogl rozmawiac:p Pogratulowal...napisal ze trzym kciuki...no i nie musze już do niego przyjezdzać m, mogę od razu być pod opieka mojej ginki tu na miejscu....

No i tak dzisiaj sobie codziłam po skleach..ogladalam stroje kąpielowe....a potem się zorientowałam, ze po co mi one:p:p No i przytłacza mnie ilośc informacji ...w sensie..co jesc czego nie..jakie witaminy......no nic..moze jutro sie czegos dowiem...ide tymaczasem cos zjesc i bedęWas nadrabiac:)
 
Ikasia, gratuluje!

Na usg niestety za wczesnie. Nic nie bedzie widac. Dopiero mozna gdy beta jest powyzej 1000. Trzeba czekac ;) teraz to tylko czekac.
 
Ikasia, tak się ciesze, bardzo Ci gratuluje:)))) fajnie, ze coraz częściej się udaje mamusiom in vitrowym! Kochane wszystkim się uda!
 
reklama
Do góry