reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

  • Ikasia a w jakim laboratorium bylas?? moze poszukaj gdzies calodobowego, skad jestes? bo ja robie badania w diagnostyce i mam w katowicach calodobowe 7 dni w tyg:) albo lec po testy do apteki najlepiej dwa z roznych firm i zrob:)
ale masz super , mało gdzie są takie labora całodobowe...ale nawet jak nie ma można podjechać do jakiegoś szpitala gdzie jest ginekologia i tam zrobić...laboratorium szpitalne jest na pewno całodobowe
 
reklama
Asia w superpharmie maja takie, nazywa się bobotest ale niebieski...bo żółty wykrywa od 25 a ten od 10...lece kupic jeszcze jeden zeby miec na jutro rano...no i jutro ju nawet wiem jak powiem mojemu M....ale narazie lece...:):):):):) chyba tam pofrunę ze szczęścia:)
 
asia77 no to moje tez jest w szpitalu ale przyjmuja na prywatne badania, a powiedz mi co z tym twoim cukrem i jak sie czujesz po metformaxie bo mnie po nim strasznie czyscilo....i czy lekarka mowila ci cos na temat tego ze wysoki cukier moze byc przyczyna niezagniezdzenia, masz jakiejs diety sie trzymac czy jak?
 
joasia na raziie biegunki nie mam...a co do diety to okazało się ,że wszystko co jem to zakazane....więc dieta ustalona na nowo :-) w sumie tylko ryż i kasza , warzywa i chrupkie warzywa, gotowane lub grilowane mięsa. Jedynym efektem po metformaxie jest u mnie prawie całkowity zanik apetytu.
 
Ikasia super wiadomość! Teraz przed Tobą mega długi weekend a w poniedziałek wysoka bet potwierdzająca dzisiejszy cień na teście.
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym betę w poniedziałek rano od razu będziesz miała porównanie przyrostu:)
 
Ikasia gratulacje!!! :) Tak dobrze usłyszeć pomyślne wiadomości. W jakiej klinice miałaś zabieg?

Milagors dzięki za odpowiedź. Ja właśnie nie mam zdiagnozowanego PCOS, miałam obserwacje w tym kierunku. Nie wiem sama już czy to mam czy nie. Lekarze niby twierdzą, że nie. Poziom LH i FSH w normie, jestem szczupła, cykle regularne, owulacyjne, choć jajniki powiększone, ale bez pęcherzyków/cyst. Powiększone jajniki i podwyższony testosteron jednak przemawiają za PCOS... Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Kinga_1 dziękuję Ci za radę. To będzie moje pierwsze ivf i myślałam, że jednak uda się bez L4... Zwłaszcza, że któraś z Was pisała na forum o jednej dziewczynie, która zaraz po transferze biegła na lotnisko i się udało. Ale jak będzie trzeba odpocząć w domu to na pewno tak zrobię :) Priorytet to ciąża.
 
Carrie w invimed warszawa u dr rokickiego....

Byłam w aptece, kupiłam kolejne 5 testów....zrobiłam juz kolejne 3...róznych firm....Pani w aptece się dziwnie patrzyła...ale na wszystkich jest juz nawet nie cien kreski tylko porostu druga kreska!!!!!!! Ja poprostu w to nie wierzę.....

Co do bety to juz o tym myslalam, zeby w poniedziałek rano zrobic znowu, wiec zrobie i będzie porównanie....


No i nie wytrzymam...i powiem M jak wroci za jakąs godzine....

Napisałam na lustrze w łazience :"CZESC TATUSIU", połozyłam ziarna fasoli i buciki na polce....i obok test ciazowy....buciki miałam od dawna przygotowane...i czekały na swoja kolej.....nie moge sie doczekać az M wróci.....i bedzie się cieszył ze mna:):):):):)

Szok:szok::szok::szok: Dziekuje Wam wszytskie za wiarę....Wy nie zwątpiłyście...mimo ze ja nie wierzyłam...a tu prosze....najśmieszniejsze ze jedynym objawem są delikatne mdłosci....no i ciągle bym spała...ale poza tym nic....cycki nie bola...brzuch nie boli...:szok:
 
reklama
Ikasia, :-):-):-) Ciesze sie przeogromnie z Twoich II. Ja rowniez nie wytrzymalabym z zachowaniem przed mezem tego szczescia do jutra rana.

Oj, oby jak najwiecej takich cudnych wiesci bylo na naszym forum.:-)
 
Do góry