reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ikasia - gratuluję!!!
Ja zaszłam na winie - koszernym... Piłam do testu po kieliszku dziennie.
Moja mama piła na zalecenie lekarza wino całą ciążę i nie jestem jakoś szczególnie niedorozwinięta :-)
 
reklama
Ikasia, bombowa wiadomość!!! Tak bardzo się cieszę i z całych sił, tak jak trzymałam kciuki, teraz Ci gratuluję.
Maz na pewno się ucieszy, tym bardziej, że zostawiłaś mu mały liścik na lustrze :-)

Ostatnio robiłam zakupy na allegro i wylicytowałam fajne letnie spodnie. Dopiero, jak przesyłka do mnie dotarła, okazało się, że to spodnie ciążowe :-) Nieźle, co :-D
 
ikasia-super wiadomości, mam nadzieję, że przełamałaś zła passę no i że świeżaki również się implantują i zostają... ;-)
lawendowy - hola ma rację, te spodnie to znak, że wkrótce się przedadzą :-)
Ja dziś ponownie poszłam zbadać progesteron, niestety finalnie okazało się, że wynik dopiero w poniedziałek po 16, bo w tym laboratorium nie oznaczają tylko gdzieś zawożą. Kusiło, żeby betę sprawdzić, nawet pani przez pomyłkę wpisała na zleceniu, ale ostatecznie zrezygnowałam i nadal cieszę się ciążą jeszcze bez stresiora ;-)
 
lawendowy na ciepły wrzesień jak znalazł :-D W zeszłym roku kupiłam fajne lniane spodnie, na ciuchach, nówki, za gorsze, szare, mimo,że były w pasie trochę za duże, że bez paska nie dało rady.Przymierzyłam teraz-bez paska, na maj/czerwiec będą idelane!! no chyba,że powiększę rozmiary bardziej, niż mi się wydaje...;-) Oczywiście, teraz to jest raczej wynik przytycia po stymulacji, zimie, sterydach (encorton, estrofem), chociaż, te zaokrąglenia brzucha są takie....inne :tak:
masia wytrzymasz!!!będzie dobrze :-) a wiesz,że koniec końców ani razu nie zbadałam tego progesteronu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny:tak:
Wróciłam z tygodniowego wypoczynku z Tunezji, naładowana energią i wiarą w sukces.
Wczoraj miałam scratching, nie powiem że nie bolało, ale na szczęscie całość trwała 5 min, trochę plamilam a dziś już spokój. Wczoraj miałam 21 dc i dopiero owu była:szok: od października mam wydłużone cykle, nawet do 45 dni. Mam jeszcze przez tydzień brac duphaston 2x1 i od 2 dc gonal F 225 jm a 5 dc kontrola.

Martaczi, Oletka, Sylwia słów mi brak, bardzo mi przykro, wierzę że jednak będziecie dalej walczyć.
Hope cieszę się z Twojego 5 cm szczęscia i braku mięśniaka:-)
Ikasia życzę pieknej bety i ciemnych dwóch krech:-)
 
Do góry