reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga ja równiez zgłosiłam, jednak nie mam dobrego zdania o administratorach strony, bo nie odpowiadają na zapytania ( wysyłałam odnośnie złego wyświatlania, a właściwie braku polskich liter w przeglądarce safari, tyle czasu, a mają to gdzieś, łatwiej jak użytkownik sam sobie poradzi instalując inną przeglądarkę niż naprawić błędy) więc nie wiem czy oni w ogóle reagują na to,że ktoś coś zgłasza. Skrypt forum jest gotowy do kupienia, ale oczywiście w wersji angielskiej, polską trzeba dopracowywać.
 
Gotadora - też nie wiem czy coś zrobią... ale zawsze to jakaś reakcja z naszej strony. Całkiem bezczynna nie potrafię być w takiej sytuacji.

PS. A tak całkiem nie na temat forumkowy to kupiłam sobie lakier do paznokci marki, której nigdy nie kupowałam. Skusił mnie pięknymi kolorami - Flormar. Totalne badziewie. Nie chce wyschnąć, pęcherzyki się robią. Jakaś masakra. Pomalowałam nim, a jutro ( najpóźniej) lub dzisiaj zaś będę musiała zmienić na inny, bo fatalnie wygląda to.
 
Ostatnia edycja:
Kinga no jasne,że dobrze jest reagować :tak:

a co do lakieru to ja nie pamiętam kiedy sobie ostatnio paznokcie malowałam, jakoś jak się zacznie remontować to się można odzwyczaić od malowania ... ja to nawet kiedyś odzwyczaiłam się od make up-u, co kiedyś było nie do pomyślenia, aby pokazać się komuś na oczy nie umalowaną, ale - wystarzy pomieszkać trochę niemal w lesie i proszę :cool2: ... no i jeszcze zrobiło mi się uczulenie na kurz - rok temu chłopak zburzył mi ściankę, a że pracował do 16stej to po prostu zabrał się i poszedł, więc ja pzbierałam ile mogłam tych cegieł i wtedy coś mi się zrobiło od wapna - do dziś jak zacznę sprzątać to prawa dłoń robi się taka brzudka i czerwona, że aż wstyd pokazywać takie ręce, nie wiem czy mi to kiedyś przejdzie, mam nadzieje,że przejdzie. A jeszcze odnośnie tej ścianki ona była między kuchnią a pokojem, wyburzyliśmy aby drzwi zrobić - to gdy przyszedł mój mąż to ja miałam w kuchni rozwaloną scianę i masę gruzu a rozpłakałam się bo mi się szafka nie domyka :baffled: sama byłam w szoku, że się rozpłakałam z takiego powodu, gdy sterta gruzu w kuchni leży...
 
Czesc Dziewczynki,

Przeczytalam wczorajsze zalegle posty i chce wam wszystkim pogratulowac i powiedziec BRAWO!!!! Ktos z zewnatrz, kto przychdzi tylko na nasze forum po to, aby nas osadzac pod przykrywka,ze niby probuje nas zrozumiec nie jest tutaj mile widziany. :no:


Sylwia, wiem,ze wrocisz po swoje mrozaczki wczesniej niz myslisz. Teraz musisz sobie odpoczac, moze nawet kilka miesiecy ale jeszcze nam napiszesz w tym roku,ze jedziesz po brzdace :tak: Teraz zycze Ci duzo pozytywnych wrazen i misli, ktore pomoga Ci szybko dojsc do rownowagi psychicznej, napelnia beczulke optymizmem i energia, tak bardzo potrzebna w naszym przypadku.
 
gotadora dziekuje za odpowiedz:) a czy na ten zwrost endo ma znaczenie czy jest to slodkie czy wytrawne czy polslodkie wino, wiem ze ma byc czerwone
 
reklama
myślę,że wytrawne, ewentualnie półwytrawne, słodkie odpada

ps. ja piłam lampke wina wieczorem, a jakoś ostatni raz to więcej wypiłam, bo w gościach byliśmy, przed samym transferem już nie piłam, tylko do punkcji
 
Do góry