reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wiec tak...bylam rano na becie...babki kazaly byc o 12...pojechalam...i okazalo sie ze nie zdazyli zrobic moich wynikow, bo mieli za duzo dzisiaj zlecen i sie nie załapałam, a zaraz zamykaja...wiec moja bete oznacąc dopiero w poniedzialek...mam sie po nie zglosic kolo 14-15....i szlag mnie trafia bo niepotrzebnie robilam....w poniedzialek rano mogalm robic...i wtedy tez wyniki mialabym w poniedzialek o 14...a dwa dni roznicy to dla bety duzo.....wrrr....wsciekla jestem, bo myslalam ze dzisiaj juz cos będę wiedziec...

No ale oczywiscie sie wkurzylam i kupilam tescior...taki czulu...wykrywa o 10 stezenie bety..no i oczywiscie negatywny....wiem ze to nic nie znaczy..ale czy nie powinien wyjsc chociaz cien cienia???nib to taki test do diagnostyki in vitro....
 
reklama
DZIEWCZYNY...EDYTUJE......pojawił się cien drugiej kreski...najpierw myslalam ze sobie wmawiam, ze tam nic nie ma...ale chyba jest.....:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Ikasia oj to żeś trafiła na laboratorium :wściekła/y:

ten test sikany nawet jak na nim pisze,że do invitro to wiesz,że żadko kiedy coś wykrywa, także nie sugeruj się nim. Dzisiaj nawet Kate napisała na ciężarówkach,że jej test wyszedł tzn blada kreska w dniu transferu? dziwne są te testy, nie ma co się nimi sugerować

także czekamy na poniedziałek z zaciśniętymi piąstkami :tak:
 
Ja wiem ze test zrobilam popoludniu....wiec chyba zaraz podjadę do apteki i kupie drugi zeby zrobic rano....bo powinno sie robic rano???

Chcialam chwycic za telefon i obdzwonic wszystkich...ale sie powstrzymuje...nie wiem jak wytrzymam zeby nie powiedziec mężowi....muszę wytrzymac do jutra.....i jutro rano chcialbym mu powiedziec jak znowu zrobię test....a nie moge pocekac do poniedzialku, bo w poniedziałek M wyjeżdza....a chcialabym mu powiediec osobiscie...ze BYC MOŻE w styczniu 2014 zostanie tata:):):):):)
Narazie siedze i rycze i smieje sie na zmianę:):):):):)
 
Ikasia gratulacje:)

miliaa dzieki za podpowiedz:)

ps zauwazam ze crio sie chyba czesciej udaje niz ze swiezynek.....ale moze mnie sie wydaje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • Ikasia a w jakim laboratorium bylas?? moze poszukaj gdzies calodobowego, skad jestes? bo ja robie badania w diagnostyce i mam w katowicach calodobowe 7 dni w tyg:) albo lec po testy do apteki najlepiej dwa z roznych firm i zrob:)
 
reklama
Ikasia gratuluję drugiej kreseczki ...nawet tej bladej, a napisz mi jak się dokładnie nazywa ten czuły test z apteki
 
Do góry