reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

cześć:happy:

Witam nowe koleżanki-zula, kaatik - witajcie i od razu życzę wam szybkiego sukcesu.
Zula trafiłaś do dobrego doktorka.Mam nadzieje że i do ciebie będzie miał dobrą rękę.
 
reklama
Lilia mi lekarka powiedziała, że starania poniżej 2,5
Darii długo ten gonapeptyl... ale ja pewnie też tak dostanę
masia cieszę się, że ktoś od tego samego lekarza i że optymistyczną stopkę masz:) rezerwę robiłam ale rok temu ale lekarz nie chciał, żebym powtarzała - miałam 7,1 a mój jeszcze nie mąż nasienie ma doskonałe, hehe
Najgorsze jest to że humor mam wisielczy tak jak Sylwia:( totalny brak nadziei...
hola a Ty też u M. stałaś się szczęśliwą mamą?
 
Masiu będziemy razem cieszyć się z wysokiej betki:) zula ja mam endometrioze, 2010 r miałam operacje usuniecie torbieli. Do in vitro nie mialam wyciszenia,miałam krótki protokół. Przy fsh prawie 10 i bardzo niskim amh wyprodukowałam 8 komorek z czego 7 się zaplodnilo,podane mam 2 zarodki. Do in vitro podchodzilam w Białstoku.
 
właśnie dostałam wynik glukoz ...129,20 mg/dl . Dobrze ,że mi tej glukozy nie podali,ale co ja mam teraz zrobić??? To jakaś paranoja....:-(
 
kaatik, zula witajcie :)

zula miałam identyczny wskaźnik TSH i biorę eutyrox 50, musi nam zejść do dobrego poziomu! I też mam przeciwciała przeciwjądrowe, za tydzień idę z tym do reumatologa na dalsze badania. Masz jakieś objawy przy tych przeciwciałach? wstępnie stymulację mam zaplanowaną na lipiec, zobaczymy czy wyniki na to pozwolą.
 
nie ja nic nie biorę, ten wynik to dla mnie szok, właśnie wybieram się zapisać do lekarza rodzinnego. W ciąży z Niką miałam czasem podwyższony , ale nie przekraczał 115..Jezu czy to może być przyczyną braku zagnieżdżenia??? Nie czuję tego poziomu cukru , wręcz chce mi się słodkiego :-( zresztą nie wiem jak powinnam się czuć ...masakra
 
reklama
Do góry