reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kaatik i Zula Witajcie dziewczyny

Zula Ja przy endometriozie miałam dłuższe wyciszanie, najpierw antykoncepcja a później brałam zastrzyki z gonapeptylu ciut dłużej i to wszystko. Moja dr powiedziała, żebym się endometriozą nie martwiła :-) także głowa do góry! Będzie dobrze!
 
reklama
zula_5, kaatik - witajcie.
Zula co do endometriozy to Ci nie pomoge niestety:(

asia77 - czemu Ci nie zrobili tej krzywej? ja dzwonilam do swojej diagnoostyki - i mi powiedziala płaci pani za badanie to nie trzeba zadnego skierowania od lekarza tylko glukoze musze miec. A to badanie to sie nazywa pelna krzywa cukrowa z pomiarem wolnej insuliny tak?? bo jak jej powiedzialam ze wolnej to mowi ze to jest badanie insuliny
 
darii a ile brałaś antykoncepcję - ja żeby zdążyć na dofinansowanie muszę brać tylko 1 opakowanie
Lilia takie miałam 2 kwietnia - to było po raz pierwszy tak wysokie bo wcześniej miałam poniżej 1,8 - mimo, że miałam przeciwciała anty tg. Dzisiaj idę do endokrynologa i chcę zrobić powtórne badania. Nie mam jeszcze terminu transferu - jeszcze jestem przecież przed stymulacją.
Dziewczyny dziękuję za przyjęcie
 
joasia bo ponoć mieli przypadki ,że musieli wzywać pogotowie po podaniu glukozy, więc mają zakaz od kierownika....nie musi być skierowanie , ale jakby zlecenie ...z pieczątką
 
Asia 77 hmm to nie wiem, widzisz wszedzie jest inaczej.....ja sie jutro wybieram bo lekarka mi napisala ze jak mam podwyzszony cukier to mam zrobic pelna krzywa cukrowa czyli ta na czczo po 1h i po 2h z oznaczeniem insuliny??? Sylwia ratuj dobrze to pamietam??
 
kaatik - witaj, jesteśmy na podobnym etapie, ja miałam punkcję 30.04., a transfer 04.05. trzymam kciuki za wysoką betkę &&&&&
zula_5 - również witamy w naszym gronie. Widzę, że leczysz się u tego samego lekarza. Z badań to mi się jeszcze nasuwa AMH, czyli rezerwa jajnikowa, a M badanie nasienia. Co do endometriozy niestety nic nie potrafię pomóc... POWODZENIA!!!
 
Zula ja antykoncepcję brałam dosyć długo, bo nie mogłam się pozbyć dosyć dużej torbieli naczyniowej a z nią stymulacji nie mogłam mieć, więc antykoncepcja przeciągnęła się aż ponad 3 miesiące. Ale nic się nie martw jeżeli nie masz torbieli naczyniowej to po skończeniu zapewne zaczniesz wyciszacze (ja miałam gonapeptyl - 18 dni). A stymulację mam z 2 torbielami endo
 
reklama
8 maja Martaczi - wysoka beta
10 maja Sylwia - wysoka beta
10 maj GizaS-scratching endo
10 maja Buziulek - udana punkcja
11 maja lkasia--wysoka beta
15 maja Buziulek - udany transfer
16 maja masia123 - wysoka beta
21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane krio (albo i nie przez moje pomyłki) :(
Maj joasia2906 - udane crio :) bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF
Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
Do góry