reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zula-ja jeszcze czekam na potwierdzenie skuteczności dr M, dziś dopiero 3dpt. W tej klinice to nasze pierwsze podejście. Większość pancjentek dr M zmieniła to forum na "ciężarówki po in vitro" :-):-D:-)
 
reklama
Sylwia tak myslalam zeby sobie jeszcze zrobic posiew jutro z szyjki ale nie wiem czy po biopsjie endometrium ma to sens skoro biopsja ma wywolac stan zapalny?
a czy badanie cholesteroru tez jest wazne? juz sama nie wiem co tu jeszcze zbadac

Stan zapalny ma wywołać ale w obrębie macicy. W szyjce sprawdza się czy nie ma zakażeń czy patologicznych szczepów bakterii które mogą wywołać zakażenie. Ogólnie powinno się pilnować posiewów, a koszt badania to ok 50-60 zł. Także nie jest to jakiś wielki wydatek.
Z tym cholesterolem to nie pomogę, nikt mi go dawno nie mierzył ;-)

Gotadora witaj w klubie, właśnie wróciłam z kwitkiem z apteki. Otóż jako stomatolog mam prawo sobie wypisać leki innych specjalizacji, ale tylko na 100%. :eek::eek::eek::eek:, do jasnej anielki prawie 600 zł płacę samego zdrowotnego co miesiąc i kuźwa nawet to mi się nie należy?!? Nie wypada nic innego jak luteinę, którą zaleciła mi dr (16 tabl) będę wykupywać na ryczałt, a 12 tabl nadliczbowych pójdzie na 100%.

Litości - co za poje..... NFZ
 
Sylwia dziwna sprawa, moja teściowa też jest stomatologiem, ale już na emeryturze z tymże może wypisywać recepty bo ma umowę z NFZ i powiem Ci, że i dla siebie, i dla swojego męża i dla mojego męża przepisuje leki innych specjalizacji z refundacją i nigdy nikt w aptece się nie przyczepił. Wiem bo często ja chodzę z tymi receptami do różnych aptek. Może pójdź do innej apteki.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki zbadałam ten progesteron...wiec tak...dzisiaj jest 5dpt I wynosi 37,32...nie mam pojecia co to oznacza...to dobrze czy malo czy o co chodzi??
 
reklama
Do góry