reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest tu ktoś? Błagam niech mi ktoś odpisze bo konsultacje z klinika mam dopiero o 19! Ratunku!
Popytaj na konsultacji czy ty ta blastke 1 masz traktowac jako a rodek ktory sie pizniej implantuje i czy to po prostu taki jej urok. Ja ci nic nie jestem w stanie na temat bety powiedziec bo nie wiem jak interpretowac taka blastke. Przyrost masz super bo to prawda ze z 5 nie zrobisz 100 w 2 dni.
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Właśnie miałam konsultację z kliniką i lekarz nie pozostawił mi złudzeń. mam powtórzyć bete w sobotę lub w poniedziałak " żeby potwierdzić, że się nie udało bo beta jak na ten dzień po transferze jest stanowczo za niska."
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Właśnie miałam konsultację z kliniką i lekarz nie pozostawił mi złudzeń. mam powtórzyć bete w sobotę lub w poniedziałak " żeby potwierdzić, że się nie udało bo beta jak na ten dzień po transferze jest stanowczo za niska."

Bardzo mi przykro. Ja mialam w 10 dpt bete 70 i tez to uslyszalam :( najwazniejsze ze mialas implantacje to bardzo dobrze rokuje przy nastepnych podejsciach.
 
No widać przyrost to nie wszystko. Niskie bety często kończą się niepowodzeniem a co dopiero takie symboliczne jak u mnie.

Milagros ​powtarzałas później jeszcze bete? Miałaś jakiś przyrost po tych 70?
 
No widać przyrost to nie wszystko. Niskie bety często kończą się niepowodzeniem a co dopiero takie symboliczne jak u mnie.

Milagros ​powtarzałas później jeszcze bete? Miałaś jakiś przyrost po tych 70?
Tak powtarzalam po 2 dniach, spadla do 50. Potem jeszcze po dniu zrobilam i spadla do 30. Niestety tak sie zdarza. Jak pytalam dr dlaczego tak sie stalo to mi powiedziala ze to jest selekcja naturalna, slaby zarodek z wadami. Oni niestety wiedza ile beta powinna wynosic ktorego dnia po transferze. Mi powiedziano ze w 10 ma byc ponad 100 no i niestety mieli racje... Ale dawali szanse ze jeszcze moze ruszyc.
 
Rany dlaczego tak się dzieje!!! Już wolałbym mieć bete 0 jak ostatnio, naprawdę lepiej to zniosłam...

Milagros powiedz mi jeśli możesz czego mam się spodziewać jak odstawie leki? Dostane taki zwykły okres czy coś się będzie działo?
 
reklama
Oletka a ja poprzednio w 12 dpt miałam bete 39 i dalej ładnie rosła, pęcherzyk też rósł i był na swoim miejscu. dopiero w 7 tygodniu coś nie zadziałało i dzidzia ze mną nie została. jak więc widać początkowa beta wcale nie musi byś 100 żeby była ciąża. Każda z nas jest inna i każda ciąża jest inna. zrób betę za kolejne 2 lub 3 dni i potem znowu. a nóż bąbelek zrobi doktorowi psikusa i zostanie z toba. i tego życzę ci z całego serca.
 
Do góry