reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, pomocy beta 17,8 w 10dpt przedwczoraj było 5. Przyrost ok ale czemu taka niska? Powinno być przynajmniej 100!
 
reklama
gotadora zaczęłam odszyfrowywać literki i cyferki w Twoim podpisie aż doszłam do linka który przeniósł mnie na Waszą stronę. wzruszyłam się do łez.
pozdrawiam Magda
 
Oletka miałaś transfer 2 zarodków? Jeśli tak to może być i późna implantacja i taka sytuacja, że jeden maluch nie dał rady i to on obniża betę. Przyrost masz ok w porównaniu do 2 dni przed. Z 5 nie może się zrobić od razu 100. Beta podwaja się co 48 godzin.
 
Masia, alez Cie komoreczki milo zaskoczyly.:-) Masz teraz 4 ladne zarodki dzieki ktorym niedlugo zostaniesz mamusia.SUPER!!! Powodzenia!!!!

Poziomka
, tak bardzo mi przykro :-(. Musisz szybko opracowac dalszy plan dzialania, tylko to pomaga szybko zamknac pewien etap i rozpoczac kolejny. ZYcze CI ,zeby kolejne podejscei byo udane.

Oletka, cudnie!!! Mnie sie wydaje,ze zarodek pozno sie zagniezdzil i dlatego taka niska. Poza tym najwazniejsze,ze przyrost jest ok. Poziom bety jest bardzo indywidualny.
 
ale mi się nic nie obniżyła tylko urosła z 5 na 17 miałam jeden zarobek, ale ta beta niska jest

Agapl przepraszam Cię strasznie, szukam Ciebie i Gotadora na innych watkach:) ale myślisz, że z takiej niskiej bety może cos być? Rany chyba mam jakiś atak paniki
 
Ostatnia edycja:
Oletka wiem, że Ci urosła, tylko myślałam, że miałaś 2 zarodki i jeden obumarł i obniżył pierwszą betę. Żadna z nas Ci nie odpowie na pytanie czy z takiej bety będzie dzidziuś ponieważ tak jak agapl napisała jest to sprawa indywidualna a betę należy jeszcze ze 3 razy sprawdzić. Póki co przyrost jest prawidłowy więc nie sugeruj się tym, że ktoś miał większy współczynnik bety.
 
Dziewczyny, pomocy beta 17,8 w 10dpt przedwczoraj było 5. Przyrost ok ale czemu taka niska? Powinno być przynajmniej 100!

Oletka tak jak Madzialenak pisze - beta nie może od razu aż tak bardzo wyskoczyć do góry -spokojnie, ona ma zwykle podwajać się co 48 godzin ... a twoja beta podwoiła się w 27 godzin, tj 1.1 dnia więc uważam,że rośnie dobrze - zobaczysz, że dr zaraz Cię uspokoi - nie martw się - jest dobrze :tak:
 
reklama
Dziewczyny, pomocy beta 17,8 w 10dpt przedwczoraj było 5. Przyrost ok ale czemu taka niska? Powinno być przynajmniej 100!

I widzisz oletka, wszystko na dobrej drodze. Przyrost prawidłowy, beta pozytywna. Pewnie późna implantacja spowodowała, że beta jest taka a nie 100. To nie jest mechanizm, że musi tego dnia i o tej godzinie się zaimplantować. Twój mały był trochę maruderem. Także usiądź, wypij meliskę, głęboko odetchnij i CIESZ SIĘ :-D.
 
Do góry