reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam taki problem : w dniu wizyty, czyli po trzech dniach leków miałam zrobić estradiol. LH i progesteron bezpłatnie w klinice. Niestety wypada to w niedzielę i laboratorium jest nieczynne. I właśnie czy jest sens, abym zrobiła te badania w sobotę, czyli po dwóch dniach leków? Zrobiłabym je u siebie na miejscu w laborze
 
reklama
Asiu - my odkładamy te najukochańsze ciuszki. Resztę rozdajemy, bo gdzie to trzymać. Ale perełki chowamy do kartonika w piwnicy - wiele tego nie ma, bo ostro weryfikujemy. Wracają do mnie teraz ciuszki po córce i niekt. nadal są piękne. Wiele jednak już nie wróciło, a baaardzo za nimi teraz tęsknię, bo pamiętam jak się je dobrze córce nosiło.
 
Witam Was wszystkie!!!
Po paru dniach nieobecnosci kolejny raz dopadlam sie do komputera u kolezanki..
Widze, ze bardzo duzo przybylo nas na tym forum, jakos nie kojarze niektorych dziewczyn..
Za wszystkie nadal trzymam kciuki!! Oby ten rok byl dla nas wszystkich bardzo owocny!!
Mielego dnia Wam zycze!!!!
 
Witajcie moje kochane,
widzę że nastrój grobowy panuje na forum więc ja tez dorzucę swoje smuteczki
Poproszę o usunięcie mnie z kalendarza.. transfer odwołany :-:)wściekła/y:
Jest mi cholernie przykro i nie mam już na nic siły nigdy nie pomyślałabym nawet że tyle lat będę miała pod górkę
Dziewczyny nie wiem czy dam radę udzielać się na forum,czasem pewnie będę Was podczytywać ale...
Wypadam z gry..
Wam życzę powodzenia i spełnienia najskrytszych marzeń..
 
asiu okazało się po biopsji endometrium że moje endo nie znajduje się w tej fazie cyklu co powinno tzn że pecherzyk dojrzewa i czeka na owulację a endo już jest po owulacji w fazie sekrecyjnej jak po zagniezdzeniu zarodka :-( wczorajsze usg jeszcze to potwierdziło
 
ikasia dostałam antyki na 3 miesiące, potem w 4 cyklu mam wizyte i będzie mnie lekarz obserwował czy wraca endo do normy ale ile to potrwa kiedy sie unormuję nie wiem,,jestem załamana i jedyne na co mam siłe to płacz...
 
reklama
Tequilla tak mi przykro, ale w następnym miesiącu znowu będziesz miała szanse... Narazie kwiecień nie jest optymistycznny.

Ja tez mam dola już 3 dzień. Do tego brzuch boli jak na @. Co za pogrom....
 
Do góry