reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
TeQuila tak mi przykro....ale kochana to nie koniec świata. Gdzieś czytałam : szczęście , na które się długo czeka jest tak intensywne, że może doprowadzić do obłędu ( moje tłumaczenie : oszalejesz ze szczęścia ):-D
 
TeQUILA ale zawsze szansa przecież jest...musisz troszke dłużej na to swoje szczęście poczekać...

Ja widze, że chyba wszystkie tutaj dzisiaj z nie fajnymi humorami....;( nIECH JUŻ BEDZIE TA WIOSNA....
 
asiu dziękuję ale już byłam tak blisko, w ten weekend miałam mieć crio transfer, miałam już zabrać moje maluchy, wszystkie przygotowania, leki, zabiegi..wszystko na marne,ale najgorsze ze juz sie znowu nastawiłam,pogodziłam z ostatnia porażką i zaczełam na nowo wierzyć,wszystko prysło w jednej chwili..
 
ikasiu szansa co to takiego szansa juz tyle ich miałam i nic z tego nie wyszło, nie sądziłam ze usłysze taka wiadomosć , musze czekac najwczesniej do sierpnia dla mnie to cała wieczność...
 
TeQuila wiem ...ja sobie nawet nie wyobrażam siebie w tej sytuacji. Jak by mi lekarz powiedział na wizycie,że mam czekać jeszcze trzy miesiące to bym go chyba na wieszaku mieedzy kurtkami powiesiła za jaja :wściekła/y:
 
Hola strasznie mi przykro z powodu jednego dzieciaczka, ale może jeszcze nie jest nic przesądzone, życzę żebyś za kilka miesięcy została mamą, chociaz jednego brzdąca, to i tak szczyt marzeń.
Roxi wierze że plamienie nic nie przekreśla, że maluszkowi nic nie jest, a Tobie pomoże odpoczynek. Mam wielką nadzieję że jutro się uspokoisz na skanie
Dagnes zrobiłaś test albo betę? na test to chyba za wczęsnie, ale skoro dr już coś widział:baffled: a powiedz mi bo nie wiem czy dobrze wywnioskowałam:eek: leczysz się lódzkiej Gamecie u prof R?
 
Czesc Dziewczyny,

Widze,ze pogoda sprzyja smutnym nastrojom. Brak sloneczka niestety nie ma na nas dobrego wplywu. Mam nadzieje,ze jednak wiosna juz sie do nas zbliza.

Sylwia, czytajac Twojego posta pomyslalam o tym samym co krolik. Skoro nie masz zaufania do Twojej kliniki i myslisz o diagnostyce PGD zadzwon do invicty i przedstaw Twoj przypadek.Powiedz ,ze chcesz zmienic klinike i zapytaj ,czy jest taka mozliwosc aby przebadali Twoje zarodeczki przed crio.
Powodzenia na dzisiejszej wizycie.

Darii, bardzo smutna historia. Mam jednak ogromna nadzieje,ze lekarz sie myli. Musisz byc silna podpora dla przyjaciolki.

Tequila, przeciez wczesniej nie mialas takich problemow. CO jest tego przyczyna, chyba nie scratching???? Nie trac nadziei, badzmy dobrej mysli,ze za te 4 miesiace wszystko sie unormuje.

MILEGO DNIA KOBITKI!!!!
 
no ja pewnie zrobiłabym to samo ale moj lekarz jest kobietą.. ja byłam tak zaskoczona ze ze spokojem przyjełam wszystkie informacje i recepte na antyki, dopiero w samochodzie wybuchnełam płaczem,życ mi się nie chce jeszcze ta pogoda,mam depresje chyba
 
reklama
Do góry