reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dari straszna historia oby sie lekarze mylili

laski nie wiem czy jestem rozchwytywana przypuszczam ze zapraszaja wszystkich którzy złozyli cv

zła jestem bo tesciowej kot ma katar wyzywalam ze ma do weta jechac bo pozaraza psy my mamy 2 i szwagier 1 no i stalo sie moja psika i smarka kurna no co za debile
 
reklama
aga przyczyną są zaburzenia hormonów muszą mi się unormować a kiedy to nastąpi to nawet moja pani dr nie wie najwczesniej za 4 miesiące coś bedzie mogła ustalić
scratching na szczescie to wykrył! wiec przynajmniej nie straciłam tych 2 maluchów ostatnich
 
Asiu nie wiem czy powinnaś zrobić badanie w sobotę czy może w poniedziałek. Ja chyba zrobiłabym w poniedziałek, bo estradiol może być jeszcze za niski w sobotę. Wiesz co najlepiej zadzwoń do lekarza bo ja nie chcę źle doradzić.
 
Byłam dzisiaj na becie i wyszło 20,7 (7 dpt):-). W ciąży z synkiem miałam prawie taki sam wynik (23). W sobotę robię powtórkę czy przyrasta.
Bardzo się cieszę i oczywiście już się martwię sobotnim wynikiem:crazy:

Tequila bardzo współczuję! Też się wściekałam jak lekarka na początku marca mówiła, że może podejdziemy do crio na sztucznym cyklu pod koniec kwietnia/na początku maja. Wydawało mi się to wiecznością! Doskonale cie rozumiem, jeszcze wszystkie przygotowania, które przeszłaś.... Na szczęście czas szybko mija;-)

Przesyłam wam uśmiechy w ten szary dzień:-):-D:happy:
 
Witajcie smutaski :( jak czytam ten dzisiejszy nastrój wszystkich to aż mi ciary przechodzą, TeQuila kochana zaciśnij zęby, choć wiem jak to jest trudno, wczoraj w Gamecie spotkałam parę która będzie podchodziła do IVF 5 raz!! i ciągle od nowa bo zero zarodków!!ludzie uśmiechnięci, wyluzowani... jessu ja mam teraz 3 podejscie i burze nerw, agresji, stresu!!jak ludzie to wytrzymują?? Aśka, aparatko, dobrze że masz pozytywne nastawienie, na tym forum takie coś jest potrzebne, a przed przygotowaniem trzeba się mega pozytywnie nastawić. GizaS zrobiłam test, ale to bezsensu, nic nie wyszło, i tak leczę sie u prof... Generalnie jest to człowiek bardzo oszczędny w słowach, dziewczyny!! zapytałam go o embryo glue, i mnie wyzwał!! a z ta moją plamką w macicy to nie wiem co jest :/ martwie sie troche...:-(
 
Lulin po cichutku gratuluję i trzymam kciuki za piękny przyrost :tak:

TeQuila
współczuję Tobie, czekanie 4 m-ce to cała wieczność, ale czas bardzo szybko biegnie i nim się nie obejrzysz będzie sierpień. Na szczęście miałaś scratching i nieprawidłowości zostały wykryte i nie musiałaś przechodzić kolejnego rozczarowania w postaci straty swoich 2 maluszków. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Trzymaj się.
 
reklama
madzialenak krótkim protokołem. Dziekuję Ci bardzo. A jeszcze jedno : jak często jeżdzi się na wizyty w trakcie stymulacji?

Asia ja przy krótkim protokole miałam badany estardiol w 4 i 11 dniu stymulacji. 11 dnia podałam już sobie choragon na wywołanie owulacji. Stymulacja trwała 10 dni. Wizyty miałam w 4, 6, 9, 11 dniu.
 
Do góry