reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kamryn,
Ja mam miec identyczna stymulacjeco Ty:) tez jestem pod opieka dr.Skweresa, podczas pierwszej stymulacji mialam jeszcze gonal F na samaym poczatku i troche mniej menopuru.
z suplementow to lykam witaminki, q10, DHEA, folik, kapsulki z olejem lnianym NNKT i zamieram pic mleczko pszczele.poza tym jem duzo nasion, orzwchow itp.:)
jestem ciekwaa jak zareagukjesz na stymulacje- napewno lepiej niz ja bo masz 2x wyzsze AMH niz ja;)
 
reklama
lawendowy_sen nie podał mi wartości (dzwoniłam aby zapytac) powiedzial ze wszystko wyjasni jak się spotkamy,ale żeby się spotkać muszę dostać @ i zrobiC badania
 
aneszka81 Ja też podczas pierwszej stymulacji miałam Gonal F i menopur w mniejszej dawce :) Czyli mamy te same leki i dawki :) Ciekawe jak to będzie. Pytałaś doktora co sądzi o łykaniu DHEA?? Ja tego nie łykam bo FSH 6 to chyba nie jest tragicznie. Ja piję jeszcze ziółka nr 3 i lampkę wytrawnego wina co wieczór. Dodatkowo kw foliowy 5mg, L-argininę, mleczko pszczele, NNK, cynk i selen, q10, wit B6 i B12 (Prewenit intensiv).Za pierwszym razem nie piłam ziółek ani nie brałam suplementów. Oby coś pomogły.
 
Kamryn, doktor sam przepisal mi DHEA, bo ma niby poprawic jakosc i ilosc komorek. wino to chyba zaczne pic ;) a co to za ziolka nr.3 ??
Bedzie napewno lepiej niz ostatnio i tego sie trzymajmy:)
 
Ale wczoraj ( a właściwie, to już dzisiaj) poszalałyście :-)

A ja, jak zwykle wpadam rano na chwilę, żeby życzyć Wam udanego i miłego dnia :-)

popkorn.pl_dziecko_206468.jpg
 
Czesc Dziewuszki :-)

Fusun, kazda wizyta przybliza nas do upragnionego bobaska. Ciesze sie ,ze juz masz plan dzialania.

Maja, trzymam kciuki za naturalny cud. :tak:

Aneczka, witaj i zycze powodzenia!!!!

Tohuwabohu, witaj i trzymam kciuki za stymulacje &&&&&&&&&&&&&&

Kamryn, witaj i zycze aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli.


MILEGO DNIA KOBITKI!!!!!
 
martka miałam endometrium scratching 21 dc poprzedzającym IMSI którym udało mi się:-) miałam to jeden jedyny raz w Provicie w Katowicach:tak:
 
Dzień dobry :-) czy Wam też się tak cudownie zaczął dzień? budzik rano zadzwonił o stałej porze ale wcześniej obudziło mnie słoneczko... aż się człowiekowi chce wstać z łóżka ... na moje kociaki chyba też działa bo od rana wariują.. energia słoneczka działa widać na wszystkie stworzonka:-D cudownego poranka pełnego słoneczka i optymizmu...
 
reklama
Do góry