reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sylwia...spokojnie, ja wystartowalam z jeszcze nizszej betki niz ty, bo na samym poczatku mialam 45 ;-) wiec ciesz sie i raduj mamusiu, nie martwic sie prosze!:-)
 
Cześć dziewczyny!
Hej dziewczynki! Miałam ciężki tydzień ale od dziś obiecuję że będę z Wami częściej A więc 15 marca pędzę do Invimedu na pierwszą wizytę, martwi mnie jednak to że nie ma miejsc do polecanego mi przez Was dr. Gizlera już w tym miesiącu
smutas.gif
Wyczytałam że bardzo ciężko się do niego dostać, Pani w rejestracji poleciła mi dr.Dorotę Wickiewicz, zapisałam się ale teraz mam wątpliwości bo opinie w necie są o niej różne
smutas.gif
Może któraś z Was ją zna ? Nie chcę już czekać dłużej a poza tym na niepłodność leczyłam się już tyle lat że nie da się niczego prócz invitro już dla mnie zrobić więc czy ważny jest lekarz? Nie wiem sama...W końcu to 12 tysięcy...



36 lat, 4lata starań, PCO, Laparoskopia 2 lata temu, jajowody drożne, lekko podwyższona prolaktyna, stymulacja CLO, żołnierzyki mało ruchliwe,
Styczeń 1 IUI
smutas.gif

Luty 2 IUI
smutas.gif

Marzec 3 IUI ...: (
Kwiecień 4 IUI...
smutas.gif

Maj - starania bez IUI...
Od tego czasu minęło 9 miesięcy i nic, nie ma już czasu do stracenia PODCHODZIMY DO IN VITRO!
 
Hej dziewczęta.
Ledwo żyję, bo dzisiaj dzieciaki nieźle dały mi w kość. Normalnie nie do opanowania Chyba ma to związek ze zmianą pogody zimowej na wiosenną.

Madzialenak, gratuluję zakończenia I trymestru i rozpoczęcia II :-) jak ten czas leci, jak wariat :-)

Gotadora, super ta Twoja stronka :-) Ale dzieciaczki będą miały pamiątkę.

Sylwia, spokojnie i bez nerwów. Beta przyrasta, więc jest dobrze :-)

Fusun, i za Ciebie trzymam kciuki. Powodzenia na wtorkowej wizycie. Już niedługo i Ty będziesz w ciąży :-)
 
Gotadora ale Ci dzieciaczki naprodukowały Betę! Szok normalnie:-)
Sylwia - kciuki za usg
Madzialenak - II trymestr!! Jak to zleciało!
Dziewczyny przepraszam, że nie piszę każdej z osobna, ale wiadomo - kciuki trzymam za każdą z Was. Mam ostatnio trochę zaległości w czytaniu, bo zawsze robiłam to w pracy, a w domu wieczorem tylko to co naprodukowałyście od 16:-) A teraz zmieniłam w pracy miejsce siedzenia i mój monitor jest widoczny dla każdego kto za mną przechodzi (pani dyrektor!) i zwyczajnie nie mogę, a w domu nie mam czasu ogarnąć całego dnia, bo piszecie naprawdę duuuużo.

Ja dalej nie mam info o dofinansowaniu, ale i tak zaczynamy kolejną próbę jak tylko doktorek będzie miał czas. We wtorek do niego idę, ciekawe co powie.
Ściskam Was i życzę wszystkim powodzenia

Trzymam &&&&&&&& za wtorkowa wizyte i przesylam pozytywne fluidy:))
295968_307100702636617_576244015_n.jpg
 
Lawendowy Sen jeśli nie masz nic przeciwko to bym przywiozła, może uda się coś zrobić :zawstydzona/y:

Fusun cieszę się, że Ty również rozpoczynasz kolejną walkę. Czekam na sprawozdanie po wtorkowej wizycie.

Gotadora, Lawendowy Sen, Fusun , Aduś
w poniedziałek się widzimy. Będziecie? Milagros może Ty dasz radę się z nami spotkać?

Domat powodzenia na dzisiejszej wizycie.
 
MajaSauer - lekarz jest na pewno ważny. Niestety znam Panią dr tylko z widzenia więc nie umiem Ci nic na jej temat powiedzieć. Ale generalnie powiem, że mam dobrą opinię jeżeli chodzi w ogóle o Invimed wroc. No i ze szczerym sercem polecam. Jeżeli chodzi o koszty to nie musi być to 12 tys. ( z zabieg i stymulację). Wszystko zależy od różnych rzeczy, np. tego ilu leków będziesz potrzebować do stymulacji. Ja albo poczekałabym na wizytę u dr, którego wybrałaś albo poszła do lekarki, do której jesteś umówiona i sprawdziła co i jak. I tak od razu nie będzie zabiegu. Najpierw badania wszystkie trzeba zrobić.
 
reklama
Madzialenak :-) ja to będę na 100% , jejku jeszcze dwa dni :happy2:

a Lawendowy Sen na pewno naprawi Twoje diamenty, bo moje naprawiła, a to znaczy,że wszystko naprawi - taka złota rączka z niej :-)

ps. Swarowski powinien brać u niej lekcje ;-)
 
Do góry