reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Madzialenak, oczywiście, że nie mam nic przeciwko. Pamiętaj też o bransoletce. Postaram się naprawić:-)

Ja oczywiście będę. co prawda po 17, ale jeśli poczekacie, to z chęcią się z wami zobaczę:-)
Mam nadzieję, że nasze miejsce, w naszym niebie, będzie wolne :-)
 
reklama
Fusun - super, że już we wtorek idziesz ustalić co dalej. Powodzenia Ci na wizycie życzę.

Sylwia_1985 - łobuzie ;-). Ciesz się. Jesteś już w ciąży i już niedługo zobaczysz swojego maluszka. Nie przejmuj się wielkością betki to sprawa indywidualna ( ważny jest przyrost).

Kurcze, ale Wam dziewczyny zazdroszczę tego spotkania w poniedziałek. Kurcze... ja też chcę :tak: No, ale nic to jak będziecie pić kawkę ( ten kto może), a ten kto nie może inne pyszności, to ja chyba się będę wtedy kłuć, żeby zmierzyć sobie poziom progesteronu ( a może i betki, chociaż 7 dzień za wcześnie, zobaczę).

A propo czuję się dzisiaj jak na @ i na szczęście nie boli mnie już w ogóle jajnik ( wczoraj była jakaś masakra z jednym, konkretniej lewym, aż się ciut wystraszyłam).
 
Ostatnia edycja:
Kinga :-) gdybyś jeszcze kiedyś wybierała się w okolice Olsztyna to nie zapomnij o mnie :-) .... te uczucie jak na @ to dobry objaw, także wszystko idzie zgodnie z planem :-) trzymam mocno kciuki &&&&
 
Lawendowy Sen w razie co to zrobimy miejsce :rofl2: ponoć kobietom w ciaży się należy co nie co i nie można odmawiać :-D ... a na drugie w razie co to widziałam tam wyżej też jakąś kawiarnie i nie ma tam takiego zgiełku jak niżej, więc zawsze jest gdzie przysiąść, a mi się tak marzy pójśc na sushi co jest obok madisona, raz tam byłam z M, drugim razem byłam za wcześnie, a potem jak znowu razem byliśmy to był remont, teraz widziałam,że znowu otwarte
 
Dziewczyny, ja z wielka checia bym dolaczyla ale mam zakaz do konca marca opuszczania kanapy. Leze juz 2 tyg i zostaly mi 3. Niestety. Jakbym mogla to bym na pewno byla!
 
Witajcie :-)
Dawno się nie udzielałam ale podczytuję Was regularnie więc jestem na bierząco ;)
strasznie sie ciesze że u was wszystko ok,ze betki pięknie przyrastają,ze dzieciaczki pięknie pozują do zdjęc usg ;) i ze wszystkie zaplanowane transferki sie odbyły
Chcę byście wiedziały ze kibicuję kazdej i ze wszystkich sił zaciskam kciuki za spełnienie marzeń..mimo ze sie nie udzielam pamietam i jestem z wami sercem:-)
juz niedługo wróce do was ..przy kolejnej próbie..
miłego wieczorku i dobrej nocki
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Hej dziewczynki! Miałam ciężki tydzień ale od dziś obiecuję że będę z Wami częściej A więc 15 marca pędzę do Invimedu na pierwszą wizytę, martwi mnie jednak to że nie ma miejsc do polecanego mi przez Was dr. Gizlera już w tym miesiącu
smutas.gif
Wyczytałam że bardzo ciężko się do niego dostać, Pani w rejestracji poleciła mi dr.Dorotę Wickiewicz, zapisałam się ale teraz mam wątpliwości bo opinie w necie są o niej różne
smutas.gif
Może któraś z Was ją zna ? Nie chcę już czekać dłużej a poza tym na niepłodność leczyłam się już tyle lat że nie da się niczego prócz invitro już dla mnie zrobić więc czy ważny jest lekarz? Nie wiem sama...W końcu to 12 tysięcy...



36 lat, 4lata starań, PCO, Laparoskopia 2 lata temu, jajowody drożne, lekko podwyższona prolaktyna, stymulacja CLO, żołnierzyki mało ruchliwe,
Styczeń 1 IUI
smutas.gif

Luty 2 IUI
smutas.gif

Marzec 3 IUI ...: (
Kwiecień 4 IUI...
smutas.gif

Maj - starania bez IUI...
Od tego czasu minęło 9 miesięcy i nic, nie ma już czasu do stracenia PODCHODZIMY DO IN VITRO!
Ja też jestem w Invimedzie Wrocławskim a lecze sie u dr. Żórawskiego i udało sie za pierwszym razem dr Wickiewicz nie znam ostatnio byłam na punkcjii z dziewczyną od niej to mówiła że nie jest zła ale z tego co wiem to jej sie nie udało ale to chyba nie zależy w 100% od lekarza
 
Do góry