reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witaj Ili :-) i życzę Ci powodzenia, obyś już niedługo mogła cieszyć się ciążowym brzuszkiem &&&&

a ja zrobiłam mały update :-) więc jeśli ktoś ma chęć zobaczyć to zapraszam :-)

mali producenci

Kochana-jestes moja inspiracja i impulsem do dzialania!!!!!!!!PROSZE CIEEEEEE-PISZ CODZIENNIE:-):-):-):-):-):-)
Przyjemnie sie czyta i oglada twoj mini blog!Taka jestem ciekawa kolejnych zdjec z usg;-)
Dziekuje serdecznie za moja bardzo skromna obecnosc i wpisanie na nim!

AGAPL-
dziekuje ci za spis potrzebnych mi witaminek!Maz juz idzie do apteki po raz drugi bo za pierwszym napisalam mu smsem a on gluptasek pomyslal ze Q10 i femidion to jedna nazwa lekow;))))))))))))W efekcie nie kupil nic:-p
Nie poturbowalam sie bardzo ale mnie lewe ramie boli:-(Bedzie dobrze!
 
Dziewczyny mam kolejne wyniki :-)

HCG - 300
Progesteron - 101,9 nmol/l

11 marca jedziemy już podglądać maleństwo :-D:-D:-D
Witaj ty jesteś na tym samym etapie co ja prawie ja miałam transfer 13 lutego ja zrobie progesteron i hcg w pon. Gratuluje ci ciąży i trzymam mocno kciuki tym bardziej że wszystko bedziemy miały prawie tak samo ja podglądanie maluszka mam 14 marca
 
Tak bardzo się cieszę, a zarazem boję. Jak patrzę na wasze wyniki to wypadam blado. Hmm, niby przyrost mieści się w granicach normy, ale z niskiego pułapu wystartowałam.

10 dni niecierpliwości przede mną - najgorsze to czekanie ;-)
 
Tak bardzo się cieszę, a zarazem boję. Jak patrzę na wasze wyniki to wypadam blado. Hmm, niby przyrost mieści się w granicach normy, ale z niskiego pułapu wystartowałam.

10 dni niecierpliwości przede mną - najgorsze to czekanie ;-)
Sylwio-jest pieknie i nie stesuj sie prosze!!!Usmiech mamusiu a maluszek bedzie zdrowo i wesolo sobie rosl!!!:-D
 
reklama
Gotadora ale Ci dzieciaczki naprodukowały Betę! Szok normalnie:-)
Sylwia - kciuki za usg
Madzialenak - II trymestr!! Jak to zleciało!
Dziewczyny przepraszam, że nie piszę każdej z osobna, ale wiadomo - kciuki trzymam za każdą z Was. Mam ostatnio trochę zaległości w czytaniu, bo zawsze robiłam to w pracy, a w domu wieczorem tylko to co naprodukowałyście od 16:-) A teraz zmieniłam w pracy miejsce siedzenia i mój monitor jest widoczny dla każdego kto za mną przechodzi (pani dyrektor!) i zwyczajnie nie mogę, a w domu nie mam czasu ogarnąć całego dnia, bo piszecie naprawdę duuuużo.

Ja dalej nie mam info o dofinansowaniu, ale i tak zaczynamy kolejną próbę jak tylko doktorek będzie miał czas. We wtorek do niego idę, ciekawe co powie.
Ściskam Was i życzę wszystkim powodzenia
 
Do góry