reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no faktycznie z zabrza to masz jednak kawałek.Ja na fraxiparyne tez miałam recepty na 100%. wiem ze lekarze boją sie ja wypisywac na ryczałt bo w zeszłym roku była jakas afera i wielu sprawdzano. to weiem od mojej mamy która jest pielegniarką.
co do lekarza to ja słyszałam o podobno dobry ale ma gabinet w sosnowcu a to jeszcze dalej wiec ci nie pomogę niestety, ale trzymam kciuki zebys na nastepnym usg juz zobaczyła maluszka:tak:
 
reklama
Tak w piatek ide na kolejne podgladanie endo - ostatnio mialam 6.3 myslisz ze przez ten tydzien uroslo na tyle by bylo juz dobrze?? Kurcze ja juz mam dosyc tego klucia ponad 60 zatrzykow juz zapodalam i z tygodnia na tydzien mi obiecuja ze to juz ostatnie... chyba sie im tam rozplacze normalnie jak znowu przesuna... ty w piatek na 8.40 to ja bede w drodze do kliniki wiec myslami bede z Toba:tak:

Zuzia2011 - za tydzień na 100% powinno urosnąć. To będę trzymać kciuki za to, żebyś miała super endo. A jakie zastrzyki bierzesz? Na co?
 
sony - dopiero jadę na badanie na 20, od rana nie mogę o niczym innym myśleć. Jeszcze się zestresowałam bo czuję kłucie w jajniku i miałam wrażenie, że mam jakieś plamienie albo to luteina zrobiła się bardziej ciemna, nie wiem. Mam strasznego stresa i chcę mieć to już za sobą. A Ty może tak jak dziewczyny radzą wybierz się do jakiegoś dobrego ginekologa z polecenia. A jaką wielkość ma Twój pęcherzyk??
 
reklama
Do góry