reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie wróciłam od lekarza i tak mnie pocieszył, bo powiedział że mogę mieć cukrzycę.
Jutro idę badać glukozę. Szlak by to trafił. Jeszcze za mało mam chorób.

Oj Lawendowy - jak nie urok to.... mam nadzieje ze to tylko podejrzenie i zadnej cukrzycy nie bedzie :wściekła/y: No bo sama powiedz ile mozna.... trzymam kciuki zeby jutrzejsze badanie wyszlo dobrze a wszystkie chorobska sobie poszly a sio sio!!!
 
reklama
Zuzia dziękuje :-)

a to dla Ciebie - dużo, dużo fluidków i wirusków!

❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥

✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿✿✿❤❤✿✿✿✿✿✿
 
Retiolandia, ​możemy podać sobie ręce. U mnie dokładnie taka sama przeszkoda, co i u Ciebie.
Mój mąż nadal bez pracy. A ile można robić strony www?! Ale jak tylko coś się ruszy, to od razu zaczynamy od nowa, bo niestety nie mam nawet Pingwinków.

Tobie też życzę, żebyś jak najszybciej przystąpiła do kolejnej próby.

Retiolandia, Lawendowy - przykro mi ze taka przeszkoda jak ''kasa'' hamuje wam zostanie mamami - to takie niesprawiedliwe :wściekła/y: .. ja podchodze w UK i tutaj dwie cale stymulacje (+ mrozaczki) sa refundowane - jest to niesamowita pomoc mimo ze wszysto strasznie dlugo sie ciagnie ... samej pewnie tez nie bylo by mnie stac zeby zaplacic zwlaszcza w Polsce. Mam nadzieje ze znajdzie sie wkrotce jakas sposobnosc ze bedziecie mogly podejsc do kolejnej proby i zostaniecie Mamauskami na pelny etat:)
 
Kinga, pisalas wczesniej ,ze Twoj szef jest super ,wiec troszke tylko sie podroczy i zobaczysz,ze nie bedzie mial nic przeciwko Twojemu urlopowi po punkcji.
Poza tym jestes niesamowicie dzielna dziewczyna.Oby brak lekow nie przysworzyl problemow.&&&&&&&&&&&

Gotadora, trzymam kciuki za piatkowa wizyte &&&&&&& Super ,juz zobaczysz Wasze bobaski :-)
Ja napisaam do mojej lekarki. Nie dostalam automatycznego maila z odpowiedzia, wiec najprawdopodobniej na urlop idzie dopiero za tydzien.
Gotadora a dla sasiadki juz tradycyjnie przygotowalas MJ???;-)

Anikka, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za bobaski by sie ,ladnie wgryzaly w brzusio mamuci, bo gdziez im lepiej ;-):-):-):-) teraz dopiero poczuja jaki to komfort w porownniu ze szkielkiem.:-):-):-)

Zuzia, przesylam zatem kolejna porcje fluidkow ciazowych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Gotadora, Agapl - wiruski zlapane, podziekuje po betce:-)

Kinga a ty kiedy na podgladanko?? Ja bylam w piatek ale jeszcze kiepsko - czekamy az moje endo wzrosnie - kolejna wizyta w piatek - jejciu mam nadzieje ze juz bedzie dobrze bo nie mam juz miejsca na brzuchu do klucia...
 
Witam dziewczyny,
jestem tu nowa, po 5 latach starań, 6 inseminacjach, zdecydowaliśmy się z mężem na IN VITRO i z pewnością będę potrzebować wsparcia doświadczonych kobiet:) Boję się potwornie ale mam 36 lat i nie mogę już dłużej czekać!Mieszkam we Wrocławiu więc oczywiście INVIMED, może macie dla mnie jakieś rady, polecacie jakiegoś lekarza? Czy całkowity koszt to naprawdę 12 tysięcy? Nie więcej? Czy długo się czeka na zabieg po rejestracji? Jestem potwornie zestresowana! Pozdrawiam.

DZIEWCZYNY! Jak dodajecie informacje na końcu postów, to tak zwana stopka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry