reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mikimo - dzieki! kciuki za Twoja bete pnaca sie w gor &&&&
Oskaa - owocnej punkcji &&&&
Domat - za transfer &&&&

a wszystkim spokojnej nocy w walce o stymulacje, pecherzyki, punkcje, transfery i wreszcie bete.

do jutra dzielne i piekne kobiety!
 
reklama
Serce rośnie, kiedy się czyta Wasze wpisy. Podziwiam Was, dziewczyny. Jesteście bardzo dzielne. I pomyśleć, że są tacy, którzy odsądzają Was od czci i wiary! To wszystko, co przechodzicie, powinno być powszechne i w całości refundowane. Życzę Wam spełnienia pragnień i zdrowych dzidziusiów! :-)
 
Oskaa i Domat mocno trzymam kciuki&&&&&&&&
Mikimo - daj zaraz znać jaki masz wynik. Jak tam u Ciebie z objawami?
Wszystkim dziewczynom życzę spokojnego poniedziałku.
Znalazłam jeszcze na bociane, że inna klinika dofinansowuje 3500zł do IVf.
[h=2]BEZPŁATNE BADANIA NASIENIA W CENTRUM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI "FERTI-MED" W BIELSKU-BIAŁEJ[/h]Posted pon., 14/01/2013 - 20:38 by admin
Temat:
Kliniki i Lekarze

ferti.thumbnail.jpg
Centrum Leczenia Niepłodności "Ferti-Med" w Bielsku–Białej zaprasza pacjentów 21-go stycznia 2013 r. na pierwszą rozmowę konsultacyjną dotyczącą leczenia niepłodności i skorzystania z możliwości wykonania przed wizytą bezpłatnego badania nasienia.
Centrum Leczenia Niepłodności "Ferti–Med" zaprasza również do udziału w programie "In vitro z dofinansowaniem", w którym pacjenci mogą otrzymać jednorazowe dofinansowanie do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego in vitro ( metodą IVF/ICSI ) w wysokości 3500 zł. Pozostałe koszty diagnostyki,lekarstw i procedury ponoszą pacjenci.
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry!

Sony
dzięki :biggrin2: Na betę jadę wieczorem, bo skoro wszystkie poprzednie robiłam koło 18 to chcę tak dalej trzymać. Co do objawów to od piątku, który jak policzyłam był dniem spodziewanej @ (jejejejje) mam spokój. Minęły bóle brzucha, kłucia, wiercenia. Teraz tylko mdłości zostały :baffled: i ogólne poczucie zmęczenia i przymulenia.
A jak u Ciebie? Czujesz coś? Mam nadzieję, że już niedługo zobaczysz piękną bete

domat daj znać jak poszło! Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

oskaa &&&&&&&&&&

wanda
a jak Ty się czujesz??? Bóle brzucha już się uspokoiły???

anna
jak beta???

martka już tylko 2 dni do BETY!!!!!!!! &&&&&&&

agapl, gotadora
dajcie znać koniecznie jak rosną jajca :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Uciekam Dziewczyny do pracy, bo już spóźniona jestem :szok:
Trzymajcie się i do zobaczenia później!!!!
 
Witam! ja się standardowo pogubiłam kto ma transfer,kto punkcję a kto czeka na wyniki więc wszystkim życzę powodzenia,mnóstwa pęcherzyków,bezbolesnych zabiegów,pięknych dzieciaczków i wysokiej bety!
Miłego dnia,samych dobrych wiadomości i pozytywnego nastawienia!
 
TeQuila to jest sygnatura, którą sobie stworzysz, gdy wejdziesz u góry w ustawienia, a potem z menu z lewej wybierzesz edytuj sygnaturę :-)

miłego dnia babeczki :-)

Oskaa &&&&
Domat&&&&
 
Dzien dobry!

Mikimo - dziekuje, brzuch pobolewa, glownie lewa strona (ta bardziej pokluta) - nawet lewej nogi nie moge zgiac kiedy sie do niej nachylam, bo kluje mocno. W nocy mnie brzuch bardziej pobolewal, ale to nie byly skurcze okresowe tylko taki ciagniecie, wiec usmiecham sie do tego ciganiecia, brzuch glaszcze i zasypiam znowu.
&&&& za bete!

A jak Wy liczycie ten cykl i termin okres, ktory i tak nie nadejdzie? od punkcji jako od dnia owulacji?

Domat - &&&& - dzisiaj tranfer czy jutro?
Oskaa - za punkcje &&&&
BabyGift - dziekujemy za zyczenia, ale nie przywolujmy tych ktorzy nas odsadzaja ...., bo to tylko dla nich wstyd i powinno sie spuscic na to zaslone milczenia.

milego dnia mamuski!
 
reklama
DZIEWCZYNY dzwonilam do tego centrum ferti med
dofinansowanie wynosi u nich 3,500 cała procedura 8000 więc para dopłaca 4500 zł
pierwsza wizyta kosztuje 150 zł kolejna 80 usg 70 zł
na pierwsza wizyte trzeba przyniesc wyniki rezerwy jajnikowej ktore musza byc w normie bo to jedno z kryterii dostania dofinansowania i wyniki nasienia partnera,mozna tez u nich zrobic takie badania
co ważne mimo iż posiadają dwie kliniki tzn i w bielsku i w katowicach cała procedura odbywa sie w bielsku
ale dobra wiadomosc jest taka ze nie ma ograniczenia miejsc i pani powiedziala ze do konca kwietnia zapisuja na wizyty :-)
aha a metoda IVF ICSI
 
Do góry