reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Domat - Jak trzydniowe to jutro wejda dopiero w trzecia dobe i pewnie jutro zadzwonia i jutro transfer. O tym czy dojrzale informuja tylko jak sie wybiera ICSI, bo wtedy je „myja” (cokolwiek to znaczy) i potem wiedza ile dojrzalych.
jutro zadzwonia i jutro dadza Ci dzieci!
&&&&
 
reklama
Wanda jakoś tak bez szały. Wsłu****e się w organizm, ale to pewnie każda tak ma. Piersi mnie bolą ale to pewnie od luteiny. Dół brzucha czasami pobolewa. Jak już pisałam lewy jajnik też mnie od czasu do czasu zakuje. Co do testowania to na karcie informacyjnej mam napisane że od 12 do 14 dni po transferze żeby testować, a embriolog mówiła że po 14 dniach dopiero. W lutym mam umówioną depilację laserową nóg i chyba będę musiała test zrobić wcześniej. Zastanawiam się bo po IUI zawsze kazali po 14 dniach robić test, a przecież zanim dojdzie do owulacji może minąc 24h, zanim dojdzie do zapłodnienia drugie 24h. Więc wydaje mi się że testy po in vitro można robić wcześniej.
 
Domat - u mnie nie dzwonią. Ani w poprzedniej klinice nie dzwonili, ani w tej. U mnie była taka zasada, że jak nie dzwonią to jest ok, a jak dzwonią to wprost przeciwnie. Ale to wszystko zależy od zasad w klinice.
 
SonySony - proponuję odpuścić tą laserową depilację lub przełożyć na późniejszy termin. Laser to duża ingerencja jednak w organizm ( z jakieś powodu w końcu te cebulki obumierają). Lepiej mieć maluszka niż wydepilowane nogi laserem.
 
Domat u mnie też nie dzwonią, ja miałam na drugi dzień zadzwonić. Tak jak piszą dziewczyny jak masz nr to dzwoń. To normalnie że się martwisz, powiedz że po punkcji byłaś zamulona i nie pamiętasz czy sama miałaś dzwonić i już.
Kinia jasne że lepiej odpuścić, tylko chcę test zrobić przed laserem, bo jak wyjdzie ujemny to nie mam co odpuszczać.
 
Sony - u mnie tez nie ma nadzwyczajnych znakow. ale chyba za wczesnie. lewy tez mnie kluje, brzuch dzisiaj mniej boli, w nocy tylko mialam silny skurcz, ale trwal kilka minut, piersi bola troszke i w zasadzie juz od ostanich dni stymulacji. No i troche mnie glowa dzisiaj bolala, ale to od tego myslenia, sluchania i analizowania.
ja zrobie test 12 dpt czyli 6 lutego.
&&&&
 
Ja mam zakupionych 9 testów z allegro więc może od 10 dnia będę je systematycznie robić, no chyba że wcześniej. Znajomej z tego forum, która już urodziła w 6 dniu po wyszła druga blada kreska na teście z moczu przy bliźniakach.
 
Ja mam stres przed sikanymi testami - juz jak je widze to zaczyna mnie z nerwow bolec brzuch, wiec chyba nie kupie i nie bede sia katowac. Taka trauma po ostantich dwoch latach prob...
 
reklama
Do góry