reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

I ja życzę nam wszystkim spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!!!!!!!!
ipek.jpg


6197281_szczesliwego-nowego-roku-2013.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety u mnie rok zaczal sie fatalnie, zrobilam test- jedna kreska:(( to juz 12dpt wiec znowu sie nie udalo, a mialam tak wielka nadzieje...
 
Kate - przytulam Cię mocno!!! Czy nie myślisz o zrobieniu bety? Ja mam z sikańcami średnie doświadczenia - mi przy pierwszym dziecku wyszedł dopiero po terminie miesiączki. Teraz słaby dopiero w 12 dpt - a maluch miał 5 dni w chwili transferu.
 
Dziekuje, jutro zrobie bete jeszcze:( zeby miec wyniki tego samego dnia pojade do szpitala w oslo czyli okolo 70km stad, moj zarodek byl trzydniowy, ale mysle, ze nie jestem w ciazy. To juz moj trzeci transfer:(( wierzylam, ze do trzech razy i sie uda...
 
reklama
Kate, jestem tu nowa, ale też potwierdzam, że sikańce są słabe - mnie akurat przy pierwszej ciąży wykryły od razu, ale w wielu przypadkach (jak u mojej siostry) nie, zrób koniecznie betę, jak mówią dziewczyny.

A ja wczoraj czytałam o hiperstymulacji jajników i okropnych przypadkach hiperstymulacji. No i weszłam dziś na wagę - 4,5 kilo na plusie w stosunku do lata (nie ważyłam się od lata, więc nie wiem, czy to teraz hormony, czy stopniowo - ale czuję się z tym okropnie...) Ogólnie od 2 dni czuję się nieco depresyjnie - powiedzcie, czy to mogą być te hormony?
 
Do góry