reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kate071 - nie denerwuj się. Zrób betkę najpierw. Ja też byłam w ciąży w tym dniu, a test mi nie wychodził. Będzie dobrze. Zobaczysz.

Aduś - będziesz miała śliczne pęcherzyki a potem śliczne zarodki. Zobaczysz :)
 
reklama
Lawendowy_sen - to ty byłaś na imprezie przebierańców? Strasznie lubię bale maskowe lub imprezki z przebieraniem. Niestety mój m. średnio lubi :(

Gotadora - a na jakim ty jesteś etapie? Bo nic dawno nie pisałaś o tym.

A ja wczoraj u znajomych byłam. No i około 4 wróciłam do domku. Taxi nas podwiozło. Milusio spędziłam czas. Szkoda, że już jutro do pracy. Ale czas skończyć w końcu obijanie i się pojawić w pracy;-)
 
Witam dziewczyny w tym 1 dniu Nowego Roku.

Kinga1 - Wiem , że masz rację , lepsza 1 komórka niż nic ale mimo wszystko jestem zawiedziona.
Zobaczymy jutro co dalej ale raczej nie zdecyduję się na procedurę z 1 komórką. Miałam skorzystać z dawczyni ale chciałam raz jeszcze spróbować coś wyprodukować i jak widać strata czasu , zdrowia i kasy.
A Ty gdzie się leczysz?
 
Ewela48 - jak twoje plany teraz? Masz mrozaczki z tego co pamiętam?
Oczywiście wracamy do gry tak szybko jak to możliwe. Na szczęście małpa @ przyszła szbko po odstwieniu leków więc jutro telefon do kliniki i umawiam się na wizytę. Chociaż nie sądzę że wcześniej niż marzec zacznę kolejne podejście. Dr móiła że zaleca 2-3mc odpoczynku aby organizm się zregenetował. Niestety znów to czekanie. Jest to mój debiut więc nawet nie za bardzo się orientuję na jakim cyklu podchodzić będę do crio. Czy wiecie od czego to zależy?
 
Kinga, nie był to bal przebierańców, tylko kameralna impreza u znajomych.
A że uwielbiam wszelkiego rodzaju maski, to zabrałam swoją wenecką. Każdy robił sobie w niej zdjęcia :-)
 
reklama
Kate, nie przejmuj się wynikiem testu, bo one rzadko kiedy wychodzą pozytywne przed betą.
Głowa go góry i poczekaj cierpliwie na betkę. Wierzę, że wynik wyjdzie wysoce pozytywny:-)
 
Do góry