reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.
 
Hej wszystkie dzielne staraczki. Moze niektore z was mnie jeszcz pamietaja. Serce bardzo mi sie raduje jak czytam takie radosne wiesci od Madzielanek i
Milia. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zaciazinych niech ciaza bedzie jednym z najpiekniejszych i najradosniejszych okresow w waszym zyciu, a tym ktore sie ciagle staraja zycze duzo wytrwalosci i upragnionych 2 kreseczek na tescie. Abyscie w koleje swieta trzymaly wasze maluszki w ramionach albo glaskaly zaokraglone ciazowe brzuszki. Marzenia sie spelniaja:-)
 
HEJ WSZYSTKIE BABKI
WESOLYCH SWIAT
NO I POWIEM ZE WIEM ZE TEN 2013 bedzie baaaaaaaaardzo ciezarny i porodowy, mam czuja a jak go mam to tak jest wiec stymulujmy sie produkujmy jaja i niech sie w imie Boze zapladniaja, Bog i wszystkie sily sa z nami i nie nalezy patrzec na to co bylo ale na to co bedzie
sciskam wszystkie
wasza
hope
 
Dawno mnie tutaj nie było, ale myślę o Was często
Madzialenak Mila wzruszyłam się, serdeczne gratulacje tym którym się udało i mocne kciuki za te którym napewno uda się w 2013. Ja też czuje że to będzie szczęśliwy rok
Z okazji świąt Bożego Narodzenia przesyłam najgorętsze życzenia,

życząc Wam by był to czas magiczny ….Życze najpiękniejszych spotkań,Kolęd wspólnie śpiewanych z najbliższymi, Pachnącej choinki pod którą prezenty, co zaskoczą i uradują,I śniegu za oknem co zmienia świat w bajkowy krajobraz….. A przede wszystkim życzę byście w zaganianym świecie zatrzymali się I na chwilkę oderwali się od codzienności i zadumali nad cudem narodzin Jezusa.Życzę wiary i radości nieustannej, by każdy dzień wypełniała nadzieja. By magia świąt wypełniła wszystkie dni nowego 2013 roku ! WESOŁYCH ŚWIĄT !A w Nowym Roku szczęścia
 
reklama
Do góry