reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.
 
Hej wszystkie dzielne staraczki. Moze niektore z was mnie jeszcz pamietaja. Serce bardzo mi sie raduje jak czytam takie radosne wiesci od Madzielanek i
Milia. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zaciazinych niech ciaza bedzie jednym z najpiekniejszych i najradosniejszych okresow w waszym zyciu, a tym ktore sie ciagle staraja zycze duzo wytrwalosci i upragnionych 2 kreseczek na tescie. Abyscie w koleje swieta trzymaly wasze maluszki w ramionach albo glaskaly zaokraglone ciazowe brzuszki. Marzenia sie spelniaja:-)
 
HEJ WSZYSTKIE BABKI
WESOLYCH SWIAT
NO I POWIEM ZE WIEM ZE TEN 2013 bedzie baaaaaaaaardzo ciezarny i porodowy, mam czuja a jak go mam to tak jest wiec stymulujmy sie produkujmy jaja i niech sie w imie Boze zapladniaja, Bog i wszystkie sily sa z nami i nie nalezy patrzec na to co bylo ale na to co bedzie
sciskam wszystkie
wasza
hope
 
Dawno mnie tutaj nie było, ale myślę o Was często
Madzialenak Mila wzruszyłam się, serdeczne gratulacje tym którym się udało i mocne kciuki za te którym napewno uda się w 2013. Ja też czuje że to będzie szczęśliwy rok
Z okazji świąt Bożego Narodzenia przesyłam najgorętsze życzenia,

życząc Wam by był to czas magiczny ….Życze najpiękniejszych spotkań,Kolęd wspólnie śpiewanych z najbliższymi, Pachnącej choinki pod którą prezenty, co zaskoczą i uradują,I śniegu za oknem co zmienia świat w bajkowy krajobraz….. A przede wszystkim życzę byście w zaganianym świecie zatrzymali się I na chwilkę oderwali się od codzienności i zadumali nad cudem narodzin Jezusa.Życzę wiary i radości nieustannej, by każdy dzień wypełniała nadzieja. By magia świąt wypełniła wszystkie dni nowego 2013 roku ! WESOŁYCH ŚWIĄT !A w Nowym Roku szczęścia
 
reklama
Do góry