reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hola czuje sie dobrze,czasem spiaca i troche zmeczona.Myslalam ze pojde na wizyte w czwartek 27, zeby zobaczyc czy zostal jeden czy dwa maluszki, ale doktorek na urlopie i musze czekac do 3 sty.
 
reklama

Jak Wam mija świąteczne popołudnie?

Mam nadzieję, że na błogim lenistwie?!
A ja Wam MIŁOŚCI życzę
♥ ♥ ♥


581376_397623513654343_418987573_n.jpg
 
no nic nie wiem narazie...
krwawienie ustalo po jakis 15min...nie bylo obfite, ale jednak bylo...jak zobaczylam krew w toalecie to uwierzcie mi myslalam, ze umre...
teraz leze drugi dzien i poki co, nic nie ma...no ale u mnie to jak w kalejdoskopie. na czwartek umowiona jestem na usg...
klinika powiedziala tylko, ze to moglo byc poronienie ale nie musialo, wiec skoro mam leki w domu to lezec, odpoczywac...wiec wlasciwie wstaje tylko sie umyc i siku zrobic

wczoraj mialam tak kiepski dzien, ze prawie caly wieczor przeplakalam, tak bardzo bym chciala, zeby maluszek zostal ze mna, nawet sie poswiece i bede lezala cala ciaze, ale zeby ze mna jeszcze byl!:-(
 
Ostatnia edycja:
hej milia prosze cie nie placz i nie stresuj siebie i maluszka, krwawienie 15 minutowe to nie poronienie,nie wiem kto ci to powiedzial ale jezeli lekarz to chyba powinien sobie doczytac, jezeli sie zacznie to sie tak szybko nie konczy to mogl byc jakis krwiak lub naczynko itp, jezeli ustalo i jak lezysz to jest ok to maluszek na pewno jest z toba:-)
dbaj o siebie, ogladaj komedie, jestes w ciazy i nie ma co myslec co by bylo...bo to nic ci dobrego nie da
glowa do gory i zycze milego wieczoru oraz spokojnej ciazy
pozdrawiam swiatecznie
hope
 
reklama
Miliaa - bedzie dobrze!!!Kilka dziewczyn tez mialo krwawienia i wszysko dobrze sie skonczylo.Moja siostra miala takie akcje cale 9 miesiecy i urodzila zdrowego chlopaka i to po terminie. Mysl pozytywnie, odpoczywaj a na pewno wszysko dobrze sie skonczy.
 
Do góry