reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
onlyone dzieki super jest :) z tego wyglada , ze dopiero 23/10 moglabym uslyszec serduszko a jutro ma pierwsze usg i straszny stres, ale ja mialam ivf robione w Polsce a mieszkam w irlandii i z moim lekarzem kontaktuje sie tel i jak rozmawialam w zeszly pon to powiedzial ze tak za 10 dni moge isc na usg czyli wypadalo by srode chyba no i tak sie zapisalam tu do lekarza :0 no ale nic przynajmniej moze zobacze czy jeden czy dwa sie zagniezdzil :)
 
Cześć dziewczyny nie wiem czy mnie pamiętacie nie udzielam sie zbyt często ale czytam was codzień :) pozdrawiam was gorąco tak dla przypomnienia to miałam podane 24/9 dwa blastusie 5 dniowe i 9dpt 3/10 zrobiłam test 2 kreski :) 4/10 powtorzylam tez 2 kreski :) w sumie tak w przeciągu paru dni zrobiłam 4 wszystkie z 2 kreseczkami:) dwa są cały czas na szafce obok łóżka bo sie nie moge napatrzec :)

Tylko teraz nie wiem jak to wszystko liczyć tzn który dziś to będzie tydzień ciąży jak tam czytałam posty to teraz sie pogubilam i nie wiem jak to liczyć już zamotalam sie jutro idę na pierwsze usg dziś mam straszny stres co mi lekarz powie tak sie boje :( gorzej chyba niż przed testem

Lilonka, moroni85, ania32,elala, elcia83,retiolandia :))))))))) wszystkim gratuluje

Lawendowy sen trzymam kciuki za punkcje :)))

Aisha23 tez jutro mam wizytę o której ty masz???

kamilka mam o 10.00 :) A ty?
 
Krolowafal - mi sie wydaje ze doraznie to znaczy w razie potrzeby ale pewna nie jestem

Molla to co piszesz jest bardzo smutne ale niestety czeste mysle ze wiekszosc z nas tutaj mogla by czesc tych uczuc przypisac sobie - no takie to zycie jest niesprawiedliwe:( Patrze na twoja stopke i nie moge uwierzyc ile przeszlas a co gorsza nie ma jeszcze tej upragnionej fasolki - to nawet najsilniejszego jest w stanie powalic - tulam cie mocno ....

Lawendowy ta komisje to tylko w d... kopnac - no ale masz juz za soba i teraz byle do przodu:)

Fusum, Gotadora - testy za wczesnie trzymajmy sie tego - pozytywne nastawienie przede wszystkim:)

Kamilka253 - gratuluje dwoch kreseczek:)

Milego popoludnia dla wszystkich ja w koncu mam dni wolne wiec moge poleniuchowac i nadrobic nowosci kinowe... wszystkim zycze duzo sloneczka....
 
reklama
Do góry