reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie dzielne KOBITKI :-):-):-)

Ja tylko na chwilkę,by życzyć Wam II grubych kresek na teście :)

Mocno trzymam kciuki za jutrzejszy dzionek :)))))))))) - nie tylko dla Was będzie ważny,bo i dla mnie również :tak::tak::tak:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
**********************************************************************
:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

trzymajcie się cieplutko-NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI ;)));-);-);-)
 
reklama
Hej Molla - witaj na forum

Dziewczynki czy ja tez moge poprosic o kilka tych kopniaczkow - jutro wielki dzien - rozmrazanie i transfer 2 maluszkow - a wiaryw powodzenie troche brakuje. Ale jak tu sie otymistycznie nastrajac jak za kazdym razem powtarzaja ci ze jest tylko 30% szans na powodzenie.


elala - specjalnie dla Ciebie rozsypuje worek z fluidkami,niech pędzą do Ciebie :))
Głowa do góry kobitko - będzie dobrze!!!! Moje szanse Kochana były niemal jak wygrana w TOTOLOTKA - ale jak widać trzeba iść w myśl zasady "GRAJ I WYGRAJ" i takiej właśnie "wygranej"
Tobie oraz wszystkim pozostałym dziewczynom życzę:tak:
 
hola - po pierwsze każdy dzień który jest dla Was ważny i dla mnie takim jest :)))) - tak jak kiedyś moje dni dla dziewczyn z tego forum :)))
To forum wiele mi dało,poczułam ogromne pokłady wiary i pozytywnego myślenia :)
A po drugie jutro mam badanie "połówkowe" - nie ukrywam,że to dla mnie ważna wizyta :)
 
Tak myślałam. życzę miłego oglądania dzidzi i słuchania serduszka. to musi być cudowne uczucie. co do forum to w pełni się z Tobą zgadzam to magiczne i pełne pozytywnej mocy miejsce.:-)
 
Czekam z utęsknieniem na jutrzejsze "spotkanie" z moją "Laurką" ;)
Stresik też zapewne się pojawi - myślę tylko o tym,by wszystko było dobrze (tym bardziej,że na wizycie sprzed tygodnia okazało się,że moja szyjka ma lekką szczelinę :(
 
hola - spojrzałam właśnie na Twój suwak........ łooo rety 16 lat starań - twarda sztuka z Ciebie,naprawdę. To połowa mojego życia....
Kobitko,życzę Ci upragnionego maleństwa (niech jak najszybciej trafi do "twego mieszkanka").
 
reklama
Elala oczywiście że kciuki zaciśnięte, daj szybko znać nam co i jak. Będzie dobrze. Tym razem się uda. Wakacje na Fuercie na pewno pomogły. &&&&&&&&&&&& to ja zarażam.

Witaj Mola, bardzo mi przykro że masz za Tobą tyle przykrych doświadczeń. Ale my tu nie pozwolimy Ci się poddać. Walcz kochana. Może rzeczywiście zmien klinike na tą na śląsku gdzie dofinasowują. Bedziemy z Tobą &&&&&&&&

Hola no pięknie piszesz, żadne poddawanie się, tylko walczysz dalej. Na pewno będzie ci to wynagrodzone.&&&&&&&&&

Last time super że juz jutro połówkowe, potem juz tylko z górki
 
Do góry