reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam nowe koleżanki. Gratuluje wszystkich pozytywnych wyników ostatnio testującym i tym szczęściarom które usłyszały serduszka:tak:.
molla witaj. nie wiem ile lat się starasz, widzę że dużo przeszłaś ale nie poddawaj się i nie daj się złym myślom!!! pesymizm precz!! jesteśmy w podobnym wieku ale to nas nie dyskryminuje. musimy tylko jeszcze bardziej wierzyć ,że i nam się w końcu uda:tak:. głowa do góry. wiem że to łatwiej powiedzieć a trudniej zrobić ale nie mamy wyjścia. ściskam mocno. to forum a właściwie dziewczyny na mim to naprawdę silna grupa wsparcia:-):tak:.
 
reklama
bądź dzielna Molla i nie poddawaj się w końcu się uda zobaczysz
yes2.gif
 
lawendowy dzielna bądź!!! jakiś czas temu ustaliłyśmy że i my będziemy mamami. w końcu nie na darmo aisha, zosia, lucy i inne dziewczyny przysyłają nam ciążowe fluidki
 
Molla, witaj na forum. Dużo przeszłaś i tym bardziej nie możesz się teraz poddać. Wczoraj ja zebrałam kopniaki na pozytywne myślne i pomogły, a dzisiaj muszę zmotywować Ciebie, więc dostajesz solidnego kopniaka ode mnie :-D
 
Hej Molla - witaj na forum

Dziewczynki czy ja tez moge poprosic o kilka tych kopniaczkow - jutro wielki dzien - rozmrazanie i transfer 2 maluszkow - a wiaryw powodzenie troche brakuje. Ale jak tu sie otymistycznie nastrajac jak za kazdym razem powtarzaja ci ze jest tylko 30% szans na powodzenie.
 
Skoro tak piszesz, że powtarzają, że tylko 30%, ale Ty masz 2 maluszki to JUŻ 60%!!! A z naszymi kopniakami musi być 100% procent!!!! Nawet PONAD!!! Napisz jak będziesz po transferze:happy:
 
Molla Hej, tyle juz wycierpialas, nawalczylas, to nie poddawaj sie! Boze podziwiam takie kobitki jak TY! Jeszcze masz sile, masz!!!
elala wlasnie o Tobie myslalam dzis rano! Trzymam kciuki, I koniecznie daj znac!
 
reklama
Do góry