reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Elcia wiem co czujesz... ale ja wierze i czuje ze jutrzejsze informacje od Ciebie beda bardzo pozytywne :tak: Ja jeszcze dwa dni... wynik poznam przed obroną! wolalabym 10 razy albo 100 razy sie bronic niz przechodzic znów te same nerwy przed wynikiem... b.sie boje ze pt przekresli moje nadzieje :-( Trzymajcie sie dziewczyny
Elcia czekam jutro na dobre wiesci..
 
reklama
elcia musi byc dobrze!!!prosze, prosze, proooooszeeeeeee!!! &&&&&
last time ja juz PO! Mialam polowkowe tydzien temu - wszystko wyglada ok, maluchy takiej samej wielkosci, jeden ma 3 mm dluzsze nogi :)))
wg usg 20 tydzien, wiec tylko jeden dzien byl do tylu :)
caly czas I tak sie martwie bo NT bylo wysokie u jednego... Tylko powiedzialam mojemu M, ze boje sie, ze to sie tak dobrze nie skonczy.. Nie wiem czemu - nie powinnam tak myslec, ale boje sie jak cholera! Z zakupem wozka i lozeczek postanowilam czekac do porodu...
Brzucho mam juz taki duzy, ze mam problem z kapaniem, wstawaniem z lozka, a gdzie jeszcze :O
juz nic dla mnie nie jest wazne, rozstepy, moge miec nawet hemoroidy, zeby tylko wszystko bylo ok.
 
Jak zobaczyłam ten obrazek, to nie mogłam się powstrzymać, aby Wam go nie pokazać. Tak na poprawę humoru.
Dla każdej z osobna i dla Was wszystkich :-D

556210_10151055038196931_276585790_n.jpg
 
cześć Mola :-) rzeczywiście dużo przeszłaś, ale nie możesz się poddać, musisz wygrać tę walkę!

last time jejku Ty już połówkowe, ale to szybko zleciało, życzę samych pozytywnych informacji podczas badania. Jak będziesz już po to oczywiście zdaj nam relacje.

elcia czekam jutro na pozytywne wiadomości odnośnie wysokiej bety.

aduś to już tylko 2 dni, wytrzymasz choć wiem w jakim jesteś stresie i wcale Ci nie zazdroszczę.

elala trzymam kciuki, aby mrozaczki się ładnie rozmroziły i zagościły na dłuuuuugoooooo u Ciebie w brzuszku.

hola czyli od jutra zaczynasz działać, super, jak myślisz kiedy zaczniesz stymulację?
Dziewczyny wszystkie Was pozdrawiam.
 
Witam madzialenak. nie wiem jak to teraz bedzie wyglądać. ostatnie crio miałam 12 lat temu i zupełniie nic nie pamiętam. chyba to taka niepamięć chroniąca moje zdrowie psychiczne:baffled:. mam nadzieję że wszystkiego dowiem się jutro. oby szybko mi podali moje maluszki i zeby z nimi wszystko było ok po rozmrożeniu:rofl2:. kurde , musi być dobrze!!!!
 
Hola acha to Ty podchodzisz do crio a mi się wydawało, że znowu stymulacja. Troszkę mi się pomyliło, przepraszam :-)
Ja już nie mam mrozaków więc znowu czekają mnie kłucia, ale co tam igły się nie boję :-).
Powodzenia jutro na wizycie.
 
reklama
dziekuje WAM WSZYSTKIM. Mysle ze wszystkie fluidki i zacisniete kciuki przydadza sie. Transfer mam zaplanowany po poludnie takze na pewno odezwe sie wieczorkiem.
W gruncie rzeczy jest jedna dobra strona tej trudnej walki o dzieciatko - WY:tak: nigdy nie wierzylam w moc blogow i forow ale teraz uwazam ze jestescie najlepsza rzecza jaka mnie jaka mnie ostatnio spotkala.

Elcia - garaco wierze ze Twoja beta pieknie przyrosnie jak przystalo na dobrze rozwijajaca sie ciaze.
Lawendowy sen - super obrazek- gdzie ty je wynajdujesz:rofl2:
 
Do góry