reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Onlyone - witaj słońce :)))) Musi być dobrze,wiadomo :))) Naprawdę staram się myśleć pozytywnie.
A jak u Ciebie??? :))) i maluszka
Miałaś już badanie "połówkowe" czy jesteś przed?
 
zosiu nie ukrywam że takie dziewczyny jak Ty czy last time, którym się udało dają mi siłę i wiarę że i mnie się uda. nie ma opcji żebym się poddała póki sił starczy i organizm pozwoli! a szczerze mówiąc to postanowiłam;-) że to bedzie ten raz który przede mną teraz w październiku:tak:,. I tej wersji będę się trzymać:-D
 
Zosiu - :))) Kochana,nie zdążysz się obejrzeć a i Ty znajdziesz się na tym badaniu ;)
Matko,jak ten czas zapierdziela.
Tydzień temu usłyszłam wieści,że na 80 a nawet 90% będzie dziewczynka :)) Bardzo się cieszymy,bo nie ukrywam,że niemal od początku ciąży mówię do mojego bąbelka Laurka :happy:
 
Uciekam dziewczynki,"lecę" na drożdżówkę do teściowej;-) - już czuję jej zapach ;)
Postaram się do Was jutro zajrzeć :)
Mocno trzymam kciukasy - głowy i pupcie do góry ;)))
papa
 
Hej dziewczyny to juz jutro czekam tylko jak ta nocka zniknie i sie dowiem! tylko ten dzień to bedzie cała wieczność rano do pracy później na krew a około18 wynik,ale czekałam tyle to zleci!:no:
 
elcia83 trzymam kciuki mocno zaciśnięte, daj znać musowo jak będziesz po MUSI BYĆ DOBRZE!!!! jak pierwszy wynik beta miałaś powyżej 10 to super. Po zastrzyku na uwolnienie nie wyjdzie nigdy beta wyższa, tylko sikaniec pokaże kreseczkę, beta to hormon w krwi wytwarzany jedynie przez łożysko. Wiem to na 100%, , dziesiątki razy miałam badanie, po każdej inseminacji, i gdy była nieudana, to beta hcg 10 dni po zastrzyku już wynosiła ok.1 jednostkę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elcia będzie OK!!:tak: i proszę bez smutnych minek:angry:. kciuki zaciśnięte i wogóle nie puszczane &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
 
Do góry