reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
MAGDUSIA sorki,udanego debiutu!W miarę możliwości chodź na nogach ile dasz radę lub przynajmniej stój w lekkim rozkroku i kołysz biodrami-pomożesz dziecku zejść na dół i przyspieszysz poród.
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe ciężarówki, jestem tu zupełnie nowa. Jutro jest mój 12 dpt. Idę na betkę i strasznie się martwię, że nic z tego. Miałam tylko jednego malucha. Też IVF robię w Gamecie w Trójmieście. Czy powiedzieli dlaczego nie wyszło?? Mam też wiele pytań co do mojej stymulacji -miałam długi protokół przy niskim AMH a wysokim FSH. Może powinni zacząć od krótkiego protokołu?? Sama już nie wiem.
 
Roxii - zapewne masz racje! Postaram sie byc grzeczna i wytrwam do 27.08 :-)

anulciaaa69 - ja rowniez w Gamecie, na wyniki jeszcze troche musze poczekac ale jestem bardzo wdzieczna memu lekarzowi bo zdiagnozowal endo i bardzo szybko trafilam na operacje.Wczesniej wszyscy inni pukali sie w czolo gdy mowilam jak bardzo cierpie z bolu i podejrzewam endo.W Gamecie znalazlam pomoc,diagnoze i szybkie dzialanie. A czy ivf sie uda...to kuz zalezy od szczescia :-)
 
Kamryn Witaj!

Nie martw sie na zapas,moze wszystko bedzie dobrze-serdecznie ci tego zycze!Ja jutro jade na prg a do bety jeszcze troche czasu.Co do dlugosci protokolow itp to nie jestem w stanie ci pomoc bo nie orientuje sie w tym wdzystkim.Jest to moje pierwsze podejscie,moze inne kobitki beda w stanie ci pomoc.Pozdrawiam Gametowe staraczki ! :-)
 
Lady Sena jak widzę Twoja historię to jakbym mówiła o swojej. Też miałam torbiel endometrialną, usunięta wraz z prawie całym lewym jajnikiem:szok: M ma słabe parametry, w 2011 mieliśmy dwie IUI a teraz czekam na @, dziś 30 dc czyli lada moment i zaczynam stymulację do ivf:-)
Trzymam kciuki za wysoką bete:-)

Doslownie wszytko sie zgadza!U mnie rowniez lewy jajnik...zostaly z niego jakies strzepki ale pocieszajace jest to,ze ostatnio podczas stymulacji zaczal pracowac i wytworzyl pecherzyk a dodatkowo drugi jajnik az 8 ...wiec jak dla mnie to juz sukces bo moje amh to 0,4...wiec lekka tragedia ...Wszystko co opisalas to jak zywcem wyciete z mojego zycia :-) Trzymam kciuki za Twoje podejscie do ivf!Stymulacja byla dla mnie troche meczaca a glownie wyciszenie ale my kobitki jestesmy w stanie przezyc wszystki :) Sciskam i trzymam kciuki!
 
Kamryn witaj:-) no to trzymamy kciuki za wysoką betkę:tak: a sikańca w domu nie robiłas??? ja bym tyle napewno nie wytzrymała:-p Co do protokołu to tez ekspertem nie jestem, ale przy niskim AMH chyba długi protokół jest lepszy bo więcej jajeczek mozna wyprodukowac niz na krótkim, jesli sie myle niech ktos mnie poprawi;-)
Lady Sena grzeczna dziewczynka :-D
 
Kamryn - witaj. Nie martw sie na zapas lekarze raczej wiedza co robia. Trzymam kciuki za betke.
Roxii Lady Sena - ja tescik robilam juz w 6 dobie. Tak wiem ze wczesnie ale wstalam rano i tak sobie wymyslilam. Druga bardzo slaba kreska pojawila sie po okolo 20 minutach. Robilam test z nastawieniem ze jak nie wyjdzie to jeszcze poczekam bo pewnie za wczesnie. Wydane mi sie ze w moim przypadku zawazylo to ze mialam podane dwa 6dniowe blastusie i oba sie przyjely wiec hormonu wiecej bylo. Ogolnie jednak zalecam dluzsze czekanie aczkolwiek wiem ze latwe to nie jest. Dziewczynki powodzenia. Przesylam wam fluidki &&&&&&&&
 
marcikuk 6 doba to faktycznie bardzo wczesnie :-) Odwazna jestes!Ka chyba normalnie poegzystuje i doczekam tego 27...no moze tescik pykne dzien albo 2 wczesniej :-)

Dziewczyny,mam takie pytanie:Mialyscie moze jakas wysypke lub uczulenie po stymulacji,znieczuleniu itp?Ja od wczoraj mam jakas dziwna wysypke na dekolcie :-( Dzis jade na badanie progesteronu,wiec moze zapytam polozna czy sie orientuje.
 
reklama
Lady Sena - to nie odwaga to glupota. Wmawialam sobie ze jak nie wyjdzie toza wczesnie a jak najpierw sie ta kreska nie pojawila to mialam dola. Po 20min wygrzebalam ze smieci druga kreska byla bladziutka i sie zastanawialam czy ona tam jest czy ja mam zwidy.
Co do wysypki nie pomoge nic takiego sie u mnie nie dzialo.
A 27 juz za tydzien wiec zleci. No i data przyjazna przynajmniej dla mnie. Mamuska moja ma urodziny moja sisotra na ten dzien miala termin ale siostrzenicy sie nie spieszylo i tego dnia zaczelam sie spotykac z moim emkiem. Co orawda wtedy jeszcze nie wiedzialam ze sie spotykamy ale jednak :)))) tak wiec przesylam tobie i roxii troche tego mojego szczescia z 27sierpnia i niech wam tesciki ladne dwie kreski pokaza a betka bedzie wysoka &&&&&
 
Do góry