reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej, ja na chwilke :)
3 dni temu dostalam normalny okres i oczyszcza mi sie cialo no i psychicznie chyba tez jakos sie wyczyscilo, za jakis czas podejde do ostatniego crio i zobaczymy ale teraz pozyje sobie normalnie
roxii i yplocka caly czas trzymam kciuki, za reszte oczywiscie tez ale powoli gubie watek :(, nic dziwnego...tyle tu nas :)
jak juz dawalam sygnal w polowie wrzesnia bede w trojmiescie jak ktos ma ochote sie przylaczyc to zapraszam na priva
trzymajcie sie dziewczyny i pamietajcie kto nie walczy ten nie wygrywa!
badzcie silne i pamietajcie ze bez in vitro nie mialybysmy zadnej szansy ale lekarze to nie wszystko wiec trzeba sie tez samemu przygotowac i czasami im pomoc bo pare spotkan nie wystarczy zeby nas na wylot poznali, jak sie uda to ok ale jak nie to trzeba szukac przyczyny i osiagnac swoj cel, mi sie raz udalo i zycze wszystkim tego samego, do nastepnego razu
hope
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki,

Witam wszystkie nowe Koleżanki, za testujące trzymam kciuki.
Dzis byłam na kolejnej becie - ponad 10000, potem wizyta i usg. No i niestety. W macicy pusto, ciąża szyjkowa. Zanim pani doktor skończyła badanie chlusnęło. No i leci.
Ale nic. Będę dzielna. Uda się następnym razem.

Pozdrawiam,
 
Yplocka - tak mi przykro... kochana trzymaj się...wiem co czujesz teraz- to jest straszne. Ale walczymy dalej i gratulujemy tym co się udało :) My wkońcu też kiedyś do nich dołączymy :)
 
yplocka TRZYMAJ SIE!!!!! to strasznie niesprawiedliwe ze tak dlugo musialas czekac i tak to sie skonczylo, jak dojdziesz do siebie to pomysl ze nie masz problemow z zagniezdzaniem i masz jeszcze 3 eskimoski no i nastepnym razem bedzie ciaza wzorowa, tule i badz silna!
 
marcikuk ja tez mam takie pogmatwane mysli z tym testem, razmysle,ze zrobie i jakby co to sobie wmowie,ze za wczesnie a za drugim razem, twierdze,ze bede cierpliwa ;) Co do daty, to dla mnie rownie szczesliwa, bo 29 amm urodziny i gleboko licze na to,ze dostane wymarzony prezent :)..czas pokaze!

yplocka ...sciskam mocno!ten swiat wokol nas cholernie niesprawiedliwy jest :( mam nadzieje,ze juz niedlugo wszystko sie Tobie uda i nadejdzie upragnione szczescie!

anulciaaa69 ... Ja jestem pacjentka dr C i jestem bardzo zadowolona, uwazam,ze to wspanialy czlowiek.
Co do prolaktyny, to niestety nie moge Ci pomoc bo nie znam sie na tym.

GizaS Bylam prowadzona dlugim protokolem, zaczelam od 20.07 co 2 dni Gonapeptyl Daily, nastepnie Fostimon i Merional.Po tym urosolo 9 pecherzykow z czego 1 w lewym jajniku a dokladnie tym strzepku ktory pozostal po torbieli.Standardowo 36h przed punkcja Ovitrelle...a teraz juz tylko czekanie na bete ;) A jesli chodzi o USG to ja mam na kazdej wizycie,w czasie stymulacji tych wizyt bylo ok 5 i za kazdym razem USG.

A co do mojej wysypki, to okazalo sie,ze to reakcja skorna na progesteron(Luteina)nic powaznego...takze ufffff, jeden stres mniej! Milego wieczoru wszystkim zycze :happy:
 
yplocka to smutna wiadomość, jak tylko dojdziesz do siebie to próbuj kolejny raz, następnym razem na pewno się uda!

pepper
podoba mi się Twoje podejście, najważniejsze że masz morozaczki i nie musisz być na nowo stymulowana. A jeśli chodzi o Twoje pytanie to, aby podejść do crio po nieudanym transferze świeżych zarodków trzeba odczekać min. jeden cykl.

anulciaaa69
wysoka prolaktyna może być przyczyną poronienia. Ja tez miałam wysoką przy pierwszej naturalnej ciąży i niestety ciąża obumarła.
 
lucy 777 witaj na forum, jakie masz pytania? chętnie odpowiemy


A ja już w środę idę do mojego lekarza, aby zacząć przygotowania do crio. @ się wczoraj skończyła. Już niedługo będę miała mojego mrozaczka :-)

masia czy Ty nie brałaś euthyroxu? nie wiem czy dobrze kojarzę, ale któraś z Was pisała kiedyś że brała 2 rożne dawki co 2 dzień.
 
Madzialenak fajnie, że juz zaczynasz, zyczę powodzenia i trzymam kciuki:tak:
yplocka kurcze przykro mi bardzo:-( szkoda że sie nie udało i malenstwo zagnieździło się nie tam gdzie trzeba...:sorry2: Trzymaj się, przytulam mocno i zbieraj siły!!!
hope cieszę się że tak dzielnie sie trzymasz, następnym razem muuusi sie udac:tak:

Ja jutro testuję, mam stresa jak nie wiem....:baffled:
 
roxii uda się zobaczysz :-), przy pierwszym razie też się udało tylko, że ciąża w złym miejscu się zagnieździła. Myśl pozytywnie, wyśpij się dobrze i jutro czekam na pozytywną wiadomość. I wiruski dla Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Madzialenak dzięki bardzo, myślę że się nie bardzo wyśpię, bo pewnie nie będe mogła zasnąć:baffled: ehhh zobaczymy, co ma być to będzie....
 
Do góry