reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
MAGDUSIA sorki,udanego debiutu!W miarę możliwości chodź na nogach ile dasz radę lub przynajmniej stój w lekkim rozkroku i kołysz biodrami-pomożesz dziecku zejść na dół i przyspieszysz poród.
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe ciężarówki, jestem tu zupełnie nowa. Jutro jest mój 12 dpt. Idę na betkę i strasznie się martwię, że nic z tego. Miałam tylko jednego malucha. Też IVF robię w Gamecie w Trójmieście. Czy powiedzieli dlaczego nie wyszło?? Mam też wiele pytań co do mojej stymulacji -miałam długi protokół przy niskim AMH a wysokim FSH. Może powinni zacząć od krótkiego protokołu?? Sama już nie wiem.
 
Roxii - zapewne masz racje! Postaram sie byc grzeczna i wytrwam do 27.08 :-)

anulciaaa69 - ja rowniez w Gamecie, na wyniki jeszcze troche musze poczekac ale jestem bardzo wdzieczna memu lekarzowi bo zdiagnozowal endo i bardzo szybko trafilam na operacje.Wczesniej wszyscy inni pukali sie w czolo gdy mowilam jak bardzo cierpie z bolu i podejrzewam endo.W Gamecie znalazlam pomoc,diagnoze i szybkie dzialanie. A czy ivf sie uda...to kuz zalezy od szczescia :-)
 
Kamryn Witaj!

Nie martw sie na zapas,moze wszystko bedzie dobrze-serdecznie ci tego zycze!Ja jutro jade na prg a do bety jeszcze troche czasu.Co do dlugosci protokolow itp to nie jestem w stanie ci pomoc bo nie orientuje sie w tym wdzystkim.Jest to moje pierwsze podejscie,moze inne kobitki beda w stanie ci pomoc.Pozdrawiam Gametowe staraczki ! :-)
 
Lady Sena jak widzę Twoja historię to jakbym mówiła o swojej. Też miałam torbiel endometrialną, usunięta wraz z prawie całym lewym jajnikiem:szok: M ma słabe parametry, w 2011 mieliśmy dwie IUI a teraz czekam na @, dziś 30 dc czyli lada moment i zaczynam stymulację do ivf:-)
Trzymam kciuki za wysoką bete:-)

Doslownie wszytko sie zgadza!U mnie rowniez lewy jajnik...zostaly z niego jakies strzepki ale pocieszajace jest to,ze ostatnio podczas stymulacji zaczal pracowac i wytworzyl pecherzyk a dodatkowo drugi jajnik az 8 ...wiec jak dla mnie to juz sukces bo moje amh to 0,4...wiec lekka tragedia ...Wszystko co opisalas to jak zywcem wyciete z mojego zycia :-) Trzymam kciuki za Twoje podejscie do ivf!Stymulacja byla dla mnie troche meczaca a glownie wyciszenie ale my kobitki jestesmy w stanie przezyc wszystki :) Sciskam i trzymam kciuki!
 
Kamryn witaj:-) no to trzymamy kciuki za wysoką betkę:tak: a sikańca w domu nie robiłas??? ja bym tyle napewno nie wytzrymała:-p Co do protokołu to tez ekspertem nie jestem, ale przy niskim AMH chyba długi protokół jest lepszy bo więcej jajeczek mozna wyprodukowac niz na krótkim, jesli sie myle niech ktos mnie poprawi;-)
Lady Sena grzeczna dziewczynka :-D
 
Kamryn - witaj. Nie martw sie na zapas lekarze raczej wiedza co robia. Trzymam kciuki za betke.
Roxii Lady Sena - ja tescik robilam juz w 6 dobie. Tak wiem ze wczesnie ale wstalam rano i tak sobie wymyslilam. Druga bardzo slaba kreska pojawila sie po okolo 20 minutach. Robilam test z nastawieniem ze jak nie wyjdzie to jeszcze poczekam bo pewnie za wczesnie. Wydane mi sie ze w moim przypadku zawazylo to ze mialam podane dwa 6dniowe blastusie i oba sie przyjely wiec hormonu wiecej bylo. Ogolnie jednak zalecam dluzsze czekanie aczkolwiek wiem ze latwe to nie jest. Dziewczynki powodzenia. Przesylam wam fluidki &&&&&&&&
 
marcikuk 6 doba to faktycznie bardzo wczesnie :-) Odwazna jestes!Ka chyba normalnie poegzystuje i doczekam tego 27...no moze tescik pykne dzien albo 2 wczesniej :-)

Dziewczyny,mam takie pytanie:Mialyscie moze jakas wysypke lub uczulenie po stymulacji,znieczuleniu itp?Ja od wczoraj mam jakas dziwna wysypke na dekolcie :-( Dzis jade na badanie progesteronu,wiec moze zapytam polozna czy sie orientuje.
 
reklama
Lady Sena - to nie odwaga to glupota. Wmawialam sobie ze jak nie wyjdzie toza wczesnie a jak najpierw sie ta kreska nie pojawila to mialam dola. Po 20min wygrzebalam ze smieci druga kreska byla bladziutka i sie zastanawialam czy ona tam jest czy ja mam zwidy.
Co do wysypki nie pomoge nic takiego sie u mnie nie dzialo.
A 27 juz za tydzien wiec zleci. No i data przyjazna przynajmniej dla mnie. Mamuska moja ma urodziny moja sisotra na ten dzien miala termin ale siostrzenicy sie nie spieszylo i tego dnia zaczelam sie spotykac z moim emkiem. Co orawda wtedy jeszcze nie wiedzialam ze sie spotykamy ale jednak :)))) tak wiec przesylam tobie i roxii troche tego mojego szczescia z 27sierpnia i niech wam tesciki ladne dwie kreski pokaza a betka bedzie wysoka &&&&&
 
Do góry