reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilka super! Trzymam &&&&

Ja tez mam urwanie glowy, moja siostra chora jak smok, mój siostrzeniec tak samo. Teraz ja czekam az mnie rozwali.....
Ja nastepne usg mam 31/07. Wczoraj dostalam list - wizyta u lekarza specjalisty 8/08 (czekalam na to ponad 2 tygodnie). Lekarz z kliniki wyslal list do lekarza, ze musze miec ta wizyte ze wzgl na ciaze mnoga- zaznaczyl "natychmiast". W UK natychmiast znaczy 5 tygodni .....
 
reklama
hej, ja powracam do walki o dzidzie , mam pytanie jak to wyglada po smierci meza mojego i jak mam to zalatwic pomozecie mi ??????
 
Witaj Elala, jak się czujesz. Ja też słyszałam otej aspirynie od mojej Pani refleksolog. Myslisz kochana że mogę wziąść ta aspiryne dopiero po punkcji? Nie chcę sobie napisać że środkami przeciwbolowymi.

A właśnie dziewczynki podchodzące do IVF w Anglii, miałyście narkoze, czy znieczulenie miejscowe. Jesli do drugie to jak ból znośny?

Onlyone, wiem że tak Ci zależy, ale zobaczysz kochana to szybko zleci, ale jak bardzo sie martwisz to może podjedz do Londynu do Polskiej kliniki?
 
zosiu uspia cie na pol godzinki pobiora jajeczka a potem ciasteczko herbatka i do domciu! nie ma co sie strachac. Z ta aspiryna to zaczelabym juz. to naprawde melenka dawka i nie powinna zaszkodzic a pomoze lepiej ukrwic macice. Mi moj gin powiedzial abym do crio zaczela od pierwszego dia cyklu,
. Zosiu garaco ci kibicuje - bedzie dobrze!
 
hej, ja powracam do walki o dzidzie , mam pytanie jak to wyglada po smierci meza mojego i jak mam to zalatwic pomozecie mi ??????
Hej Joweg - jak to dobrze ze sie odezwalas. To co robisz jest naprawde piekne i musi sie udac!sciskam cie goraco i oczywiscie ze pomozemy! z tego co pamietam to masz przeciez mrozaczki takze sprawa powinna byc bardzo prosta. poptostu dzadzwon do nich i umow sie na criotransfer!:-) Ja jestem z ciebie ogromie dumna Jestes bardzo dzielna i podziwiam twoja postawe. Musi Ci sie udac!
Prosze przypomnij ile masz mrozaczkow?
Buziak
 
ella- ja juz niemam mrozakow niestety zadnych , musze zaczac od nowa , ale to za jakis czas.... nie wiem jak to wyglda po smierci meza i jakie mam prawa hmmmm......
 
Zosiu dziekuje czuje sie dobrze - wlasnie dostalam druga @ i sie mecze :shocked2: ale dore jest to ze zostal tylko jeszcze jeden cykl i marsz po sniezynki! wlasnie dostalismy list z kliniki wyjasniajacy jak wyglada crio na cyklu stymulowanym a jak na naturalnym - teraz musimy sie juz tylko zdecydowac i dac znac. Wizyta 31 lipca! wtedy wszystko bedzie juz postanowione! wczoraj dostalam ksiazke ktora tak polecalas i nie moge sie oderwac- dzieki super lektura podtrzymujaca na duchu i dodajaca wiele wiary:tak:
 
ella- ja juz niemam mrozakow niestety zadnych , musze zaczac od nowa , ale to za jakis czas.... nie wiem jak to wyglda po smierci meza i jakie mam prawa hmmmm......

Kurcze! musisz do nich zadzwonic i si podpytac. Ja nie mam pojecie ale poszperam na forach.
w uk musisz miec pozwolenie meza podpisane przed smiercia.
 
wiesz co nie mam takiego czegos, a jak wyglda takie pismo, w sumie bylismy juz po in vitro dwa razy tzn ze oboje chcielismy wiec nie wiem ...... co mam robic
 
reklama
Do góry