reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

cześć dziołszki:)

witam nowe koleżanki- wszystkim życzę duzo wytrwałości i szcześliwego zakończenia:)

last time dobrze pamiętasz- czwartek moja obrona:)

ja czuję się ok nadal nie mam nudności czy innych objawów- na szczęście:) mam dos dobry apetyt i jem wszysto i dużo a szczególnie owoce i marchewkę:)
 
reklama
Ja rowniez witam nowe kolezanki i powodzenia zycze

masia123 - milo cie znowu widziec
gienek - no planuje pracowac dokad sie da czyli tak mysle ze do wrzesnia, juz coraz gorzej ta praca mi wychodzi. Oj teraz zaluje ze nie jestem w PL bym miala 100% wolnego placone a tutaj za to marne chorobowe nie wyzyje.
 
Witam nowe kolezanki! Za wszystkie nowe I stare trzymam kciuki!

Anioleczek ja tez wcinam owoce I marchewke, ale ciagle jestem glodna... Juz poliki mi sie zaokraglily jak u chomika :)
najgorsze, ze do poludnia mam pelno sily, a po 14 musze sie kimnac I do wieczora chodze taka przymulona, ze szok...
 
Gieniek - tak jutro mam polowkowe i jak zawsze trochę sie stresuje . Napisze od razu co i jak:-) W środę idę ostatni dzień do pracy - hurraa i lecę wieczorem na 2,5 tyg do Polski nad morze do rodzinki mojej - huraa:-)
Niestety bede bez internetu chyba wuec bardzo będzie mi brakować nowinek z forum.
Bede trzymać w następna środę kciuki za Twoje badania prenetalne .
 
Hejka dziewczyny. Witaj Masia-no to trzymam kciuki, niech będzie to ten szczęśliwy raz.
Ubawiłam się kawałem. Postanowiłam że od punkcji non stop będę oglądać komedie i czytać kawały :-) ór

A ja tymczasem dalej się szprycuje, uderzenia gorąca lekko mnie dopadły, zato humorek dopisuję, ale pewnie to zasługa ładnej pogody. No dziewczyny ja juz się zastrzyków doczekać nie mogę. Tymczasem czekam na @ powinna byc dzisiaj, może przyjdzie jutro. Mam dzownic do kliniki jak tylko dostanę to mnie poinstrują, jak długo spray brać
 
Witam wszystkie miłe Panie :)

Lola216
- czekamy na wieści od Ciebie - daj znać jak tylko będziesz mogła :))

aniołeczek - ależ zazdroszczę Ci tego wyśmienitego samopoczucia :)

Zosia_K
- prawidłowe postanowienie Zosiu :). Ładna pogoda??? Matko,u mnie pogoda barowa :// i mam już jej serdecznie dość.

gienek
- jak się czujesz kobitko? Leżysz,odpoczywasz?

Nowym Forumkom życzę samych sukcesów :)
 
reklama
Kurcze dziewczyny jak mnie sie chce spac!!! Dawno na rano zmiany nie mialam teraz mam i masakra geba mi sie drze siedze na przerwie i zaraz usne. Nocki mnie tak nie mecza. Jeszcze jutro i sie wyspie. Ale gdzie ten obiecany w II trymestrze zastrzyk energii???? Czekam narazie energii brak.
 
Do góry