reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Lazaya...ooo to ja w 10dniu stymulacji mialam estradiol 7400:rofl2: kochana narazie sie nie przejmuj, moze twoje komoreczki zrobia ci mila niespodzianke i bedziesz mogla wzmocnic organizm przed ich przyjeciem...musi tak byc!

Anioleczek...jak sie czujesz? zajadasz sie caly czas?

agapl...a ty kochana @ w koncu dostalas? bo jak nie to czekamy razem!:tak:

kasia...jak sie czujesz mamusiu? mowilas, ze bedziesz pracowac normalnie...no i jak? odpoczywasz czy jednak, zeby nie myslec wybywasz z domku? w ogole juz tak blisko do testowania...a sie denerwuje za ciebie...&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
lazaya na pewno tym razem ci się uda:) u nas było odwrotnie- to ja miałam większą wiarę jak dr:) chciał podać 2 zarodki ja sie uparłam na 1 mówił że to mało prawdopodobne żeby za 1 razem i z 1 zarodkiem się udało a się udało:) jak mu to powiedziałam dzwoniąc po 1 becie to mi nie uwierzył:)
Naprawdę mocno trzymam kciuki za ciebie:) nasz dr to dobry człowiek i specjalista- uda się:)
Miliaa ja czuję się niezmiennie czyli dobrze:) tylko straciłam apetyt... jem bardzo mało tylko piję jakoś nie mogę patrzeć na jedzenie:( od wczoraj jakoś nie mdli mnie na widok czegokolwiek, ale jak mam zjeść to odkładam spowrotem czuję się najedzona cały czas...
 
hej dziewczyny... ja czekam cierpliwie do poniedziaałku by zrobić HCG.Jak na razie nie mam typowych objawów.pobolewa mnie brzuch tak jak na @ ale spoko nie aż tak by brać NO spe.Nie nakręcam sie bardzo żeby później sie nie rozczarować.Oczywiście chodzę do pracki, bo inaczej chybabym oszalała:-D
 
Ostatnia edycja:
lekarz spojrzał na gardziołko i powiedział ze to zapalenie gardła, na razie przepisął mi klemastinum i stodal oraz płukanie, jesli to nie pomoze to antybiotyk. mam nadzieje ze pomoze bo w koncu zarodeczki musza miec zdrowy "domek" :)
kate1974 - do poniedziałku juz niedługo:) ja juz powinnam byc wtedy po punkcji:)
pozdrowienia dla wszystkich, lece sie wygrzac do wyrka:)
 
Witajcie!
Czytam Was na bieżąco i trzymam kciuki za wszystkie!
U mojej koleżaneczki wszystko dobrze(tfu,tfu za lewe ramię),czuje się dobrze,wygląda promiennie,cera jak marzenie.W czwartek jedzie na USG.Nie możemy się doczekać.Jedno czy dwoje?Czy to już na pewno da się stwierdzić 25 dni po transferze?
Ciekawe co u Joweg?
 
Igiełka super,ze u Twojej koleżanki wszytsko dobrze-pierwsze usg miałam w 25dpt i był stwierdzony pęcherzyk ciążowy(ja miałam jeden podany)a za 10dniu serducho biło-z tego co czytałam to z blizniakami może być róznie -była tu któraś dziewczyna(sorki,że nie pamietam),że na 1 usg był jeden ,a na kolejnym 2 serduszka.
Daj znać koniecznie jak już bedzie po usg.
Właśnie co u Joweg???
 
Anioleczek u mnie chce podać 3:szok: bo komórki słabe- my jednak decydujemy sie na dwa (jeśli tylko bedą).
Nasz doktor mi ciagle powtarza, ze będę w ciąży to niesmialo zaczynam mu wierzyć. Tobie bardzo gratuluje mamusiu:-) i bardzo sie cieszę razem z Tobą.... a kiedy masz USG?

Milia dziękuje..... Tak pamietam ze na koniec mialas estradiol 14000 jesli sie nie myle:szok:. Powiedz czy Ty oprócz picia ogromnych ilości wody robilas coś jeszcze żeby wspomóc organizm.

Kate1974 trzymam kciuki za Twoja piekna bete w poniedziałek

Igielka dziękujemy za wsparcie i czekamy na wieści z USG koleżanki
 
Naturalnie ,że dam znać po USG.Tylko z Wami mogę o tym mówić.Ona jeszcze nikomu się nie chwaliła co by nie zapeszać.A poza tym to nie wiem czy komukolwiek powiedzą jak do tego cudu doszło.
Szczerze mówiąc trochę dziwnie się czuję "grzebiąc" w waszym życiu,podczas gdy mnie takie kłopoty osobiście nie dotyczą,ale są blisko mnie.A ja jestem nadwrażliwą wręcz osobą i przeżywam z Wami radości i smutki.Naprawdę.
Ja mam dwoje dzieci (10 i 3l.).Na pierwsze też długo czekałam i nie było to proste.Natomiast drugie się "przytrafiło" hi,hi.Jeśli mogłabym posłużyć Wam jakąś radą na temat ciąży,porodu czy niemowląt -to walcie jak w dym!
I nie traćcie nadziei!Nie ma nic ważniejszego na świecie!!!!
 
Hej dziewczynki napiszcie czy w trakcie wyciszania spóźniał wam się może okres, ja juz 3 dzień od terminu @ i dalej nic. Zawsze miałam regularny. Zrobiłam test bo nie wiedziałam co się dzieje, wyszło że nie jestem w ciąży więc nie wiem czy to efekt wyciszania.

Życzę Wam miłego dnia
 
reklama
Zosia... Tak się zdarza, wiec niestety pozostaje ci cierpliwie czekać...mnie co prawda przyszedł równo, ale u innych dziewczyn wiem, ze bywało różnie. Nic się nie przejmuj, dostajemy taka dawkę hormonów, ze nasz organizm moze na chwile zapomniec o @ :D

Lazaya...tak, dokladnie, ja mialam 14000 na sam koniec...powiedzieli, ze gdybym miala do 10000 to by mi stransfer zrobili no ale w takim przypadku niestety...
a co do zbijania tego etradiou to 3 litry wody + dodatkowe plyny, typu herbata, zupa itd., do tego dieta watrobowa, czyli jedzenie bez tluszczu, nie smazone, tylko gotowane,bez surowizny (bez surowych owocow, warzyw, miesa)
no jeszcze dostalam leki - dostinex no i jeszcze essentiale forte - na wzmocnienie watroby...
skoro przydarza ci sie to juz drugi raz, to warto przebadac z krwi watrobe, bo moze ona zle przetwarza hormony...jakies proby watrobowe czy cos, u mnie wszystko bylo OK, wiec moze przyczyna tkwi w tym, ze mam wysokie AMH...a ty badalas AMH?
 
Ostatnia edycja:
Do góry