reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam
Magdusia 31
Ja leczę się u dr Starosławskiej ( zajebista babka ).
Asiiek
Dzięki za słowa otuchy ale chyba nic z tego :( , do wczoraj czułam tkliwość piersi, bóle w podbrzuszu a dzisiaj bolą mnie jedynie plecy :(
Zuzanka 81
Strasznie mi przykro :(
 
Ostatnia edycja:
zuzanka bardzo ale to bardzo mi przykro...:-( kurcze co jest że żadnej z nas się nie udaje:wściekła/y:
Witam wszystkie nowe dziewczyny
sham daj znać jak u Ciebie betka, może w końcu Tobie się uda... 3mam kciuki
 
Lula2000- wow, też masz nerwy, ja dzisiaj na ostatnia chwilę poszłam sprawdzić betę!!
bo oszaleć mogłam !! miałam robić test w pon.
u Mnie blastusie były podane tak więc jeśli coś ma wyjśc to wyjdzie!!
Ech, oszaleć można!!
do tej jeszcze wynik telefonicznie będę miała podany !!
 
sham - ja to właśnie przez nerwy nie moge sprawdzić. Tak sie boje tego rozczarowania, że wolę nie sprawdzać i żyć sobie w błogiej świadomości, że jestem w ciąży (oczywiście tylko do poniedziałku rzecz jasna:)
agulkak - a Lolitka tyle razy powtarza, żeby nie sugerować się żadnymi objawami na tak wczesnym etapie. One moga oznaczać wszystko :-)
 
Ostatnia edycja:
Zuzka strasznie mi przykro, trzymaj sie jakoś, choćby butelki wina ;-)

Lula2000, Sham, trzymam kciuki aby nas was padło przywrócenie szczęścia na ten wątek. Jakos siebie obwiniam za niepowodzenia tego wątku, jak dołączyłam wszystkim sie udawało i potem ciach i same złe wieści :wściekła/y:
 
reklama
danii wariatka....
oj się dzisiaj będę trzymać butelki wina ;-) jestem wkór.....ale co mi z tego,złość i tupanie nogami mi pomogło ale na chwilę,nie podniesie to niestety mojej bety....szkoda ...żal.ale jakoś przetrwam,chyba nie mam wyjścia ;-):angry:
 
Do góry