reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam

Dawno mnie nie było ale nie mogłam się ogarnąć po ostatnim razie.
Po wielkich namowach męża zdecydowaliśmy się na drugie podeście do in vitro ponownie w Novum ( nigdy więcej ). Stymulacje masakra ale efekt niezły, 12 komórek, 12 zarodków, wszystkie ładne do 5 doby transferek 01.10.2011 dwójeczki, 10 zamrożonych.
Dzisiaj ( piąty dzień po transferku robiłam betkę jest 6.35.
Proszę o pomoc, czy ja mam robić sobie jakąś nadzieje?
Wiem, że muszę powtórzyć za jakieś co najmniej dwa dni ale proszę o radę.
Pozdrawiam

kochana ja robiłam bety 3( powyzej 1), 6 (97) i 10 ( 748) dpt...wiec nie nakrecając cie mysle ze macie duze szanse...ja mam bliznieta :-)
 
reklama
hej dziewczyny
ja dzisiaj zrobiłam betę a raczej badanie hcg ,wyniki o 12 ..............dzisiaj 9 dpt zobaczymy ,nie żdziwcie się jak nie pochwalę się 0 betą tylko zamknę się w biurze i będę ryczeć................
 
dzięki kochana oby ....jak się nie uda to nie mamy podejścia bo nasze 2 mrozaczki nie przeżyły odmrażania....jakie to nie sprawiedliwe ....tyle pieniędzy ,nasze zdrowie i nie mamy na nic wpływu .........
 
Zuzanka podczytuje Was dłuższy czas ja też miłam tego dnia criotransfer i też czekam na wynik bety, robiłam dzisiaj.
Zaciskam bardzo mocno kciuki !!
i czkam na wieści od Ciebie, odezwij się szybko!!
moja dopiero do odebrania po południu !!
I jeszcze mam pytanie - jeślu wynik będzie dzisiaj O to mogę odstawić leki i napić się wina?
 
hej
ja właśnie dostałam wyniki poniżej 2 ,leki mam już odstawić ......więc dupa z tego wszystkiego .........
sham możesz się napić winka ,ale trzymam za Ciebie kciuki ...mi się nie udało ...........idę poryczeć a wieczorem się tak spije że będą mnie w łazience zeskrobywać z podłogi........
 
Zuzanka bardzo ale naprawdę mi przykro. utulam bardzo mocno
<przytul>

Lolitka200 nadzieja zawsze jest że może się udało, po prostu czuje że się nie udało!! Choroba, zatrucie, itp. wszystko na raz i wszystko po transferze, bole brzucha-skurcze...
Ale odezwałam się i będę do Was zaglądać!!
Żeby wspierac inne forumki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ojejku zuzanka81 trzymaj się...
ja się tak boje sprawdzić, że postanowiłam poczekać do poniedziałku. Dziś 11dt ... co tam... jeszcze przez weekend choć będę sobie wyobrażać, że wszystko jest na dobrej drodze....
sham - obyś nie musiała pić, trzymam kciuki
 
Do góry