reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej baboszki! mam do Was takie pytanko- Czy podczas stymulacji i dalszej części piłyście herbatę? Może śmieszne pytanie ale... ja jestem herbatoholiczką ale herbata zielona posiada kofeinę, czerwona wpływa na przemianę materii i obniża cholesterol i tu pytanie czy można je normalnie pić? w niczym nam nie szkodzą?
Upsa... tulę mocno ;*
]
 
reklama
Witam serdecznie:)
Mam takie pytanie....
Czy któraś z dziewcząt po punkcji do ivf,bez narkozy tylko na lekach uspakajających i tabletkach przeciwbólowych??
Zastanawiamy się nad podejściem do ivf po rodzeństwo dla naszej kochanej córci,ale strasznie boję się tej punkcji:-(
 
bunka ale Twoja córa ma bujną czuprynę:)niesamowite:):):)...co do punkcji niestety albo stety ja miałam w narkozie i dzięki Panie Boże bo bym zjechała pewnie:):):)Ja po histeroskopii w znieczuleniu to teraz do opatrunku na palec wołam o narkozę.....A mam jeszzce pytanko do Ciebie...bo widzę że córa ma 7 miesięcy...od którego miesiąca możesz podchodzić ponownie>>??Tzn. od ilu miesięcy po porodzie??
 
zrobiłam wkońcu bete i teraz juz wiem dlaczego się tak bałam...otóż niestety nie udało się....jestem troche w szoku bo wszsytko przemawiało za tym że jednak się uda ale jak widać jeszcze nie tym razem ale czułam ze wszystko szło dobrze, tylko zabrakło ociupine więcej szczęścia....może zarodeczki nie były na tyle silne zeby ze mną zostać. chcę podejść od razu w tym kolejnym cyklu teraz bede czekać na przeklętą @@ która się spóżnia co najmniej 5 dni.

zuzanka nieustające kciuki
 
reklama
Do góry