reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny
Wkradnę się i ja w wasz temat bo was podczytuję.
Chcę się zapytać o ceny w Białystoku i Warszawie? orientujecie się dziewczyny przeciesz najlepiej..

Lilu przeczytałam, bardzo mi przykro :(((
Lolitko mi tez się wydaje że twoja beta jest w normie
 
reklama
bablyss

w bialym tanio - zarowno w bocianie jak i artemidzie cena to 4tys za ivf/ICSI/IMSI (nic sie dodatkowo nie placi niezaleznie od opcji) plus leki. a leki to ok 3-4tys. wiec caly koszt ok 7-8tys

wiem ze w novum cos ok 8tys plus leki wiec calkowity koszt ok 11-12tys
 
Lolitko beta w normie nie steruj się ... bardzo cię proszę
Babyless Invimed w-wa to ok 12 tyś może być mniej a może więcej w zależności od ilości leków. U mnie wyszło 10660 zł tylko to jakiś czas temu
 
bablyss - mnie w Invimedzie W-wa wyszło 11500zł, z tym, że ja długo się stymulowałam, lolitka mam pytanie czy masz namiary na jakąś tanią aptekę w Białym, pamiętam jak kupowałam gonal f w Płocku to ceny były od 89zł do 150zł za ampułkę a ja ich wybrałam ok. 40, więc różnica nie mała.
 
Cześć,
ja wczoraj usłyszałam złą wiadomość. Brak echa zarodka :(
Do 4 tej weryfikacji - 19 dpt wszystko było ok, beta rosła pięknie.
To ICSI nauczyło mnie, że beta to nie sukces, sukces to dopiero serduszko. Przy dwóch poprzednich programach bety wogle nie było, teraz w myśl zasady "do trzech razy sztuka" pojawiła się, ale ...
Jutro idę na weryfikacyjne USG, teraz we wnioskach mam wpisane: podejrzenie pustego jaja płodowego :(
 
ja napisze tylko tyle ze to jest skandal żeby tyle płacić a głupki nie chcą tego refundować, na świecie coraz więcej par ma problem z zajściem w ciąże, są metody żeby nam pomoc tylko skąd brać na to wszystko kasę? W wielkiej Brytanii po roku nieudanego starania się o dziecko idzie sie do lekarza kieruja cie na badania i jak trzeba to jestes w programie. Ja poszlam do lekarza dopiero po 3 latach. w zeszlym roku w lipcu mialam pierwsza wizyte w klinice gdzie powiedzieli ze okolo poltora roku czeka sie by trafic na liste, ja czekalam pol roku, po kolejnych 6 miesiacach maialam pobranie, teraz cierpliwie czekam na transfer. 3 proby sa darmowe, za kolejne trzeba placic ale w przeliczniku i tak jest o polowe taniej niz w Polsce. Kurde niech te nasze polityki cos z tym zrobia a nie tylko patrza zeby im bylo dobrze!!! Niepłodność jest już chyba choroba cywilizacyjna.

Cześć,
ja wczoraj usłyszałam złą wiadomość. Brak echa zarodka :(
Do 4 tej weryfikacji - 19 dpt wszystko było ok, beta rosła pięknie.
To ICSI nauczyło mnie, że beta to nie sukces, sukces to dopiero serduszko. Przy dwóch poprzednich programach bety wogle nie było, teraz w myśl zasady "do trzech razy sztuka" pojawiła się, ale ...
Jutro idę na weryfikacyjne USG, teraz we wnioskach mam wpisane: podejrzenie pustego jaja płodowego :(

Przykro mi bardzo ale może jeszcze nic straconego... może jakaś pomyłka, daj nam jutro znać. Trzymam kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć,
ja wczoraj usłyszałam złą wiadomość. Brak echa zarodka :(
Do 4 tej weryfikacji - 19 dpt wszystko było ok, beta rosła pięknie.
To ICSI nauczyło mnie, że beta to nie sukces, sukces to dopiero serduszko. Przy dwóch poprzednich programach bety wogle nie było, teraz w myśl zasady "do trzech razy sztuka" pojawiła się, ale ...
Jutro idę na weryfikacyjne USG, teraz we wnioskach mam wpisane: podejrzenie pustego jaja płodowego :(

Strasznie przykro mi to słyszeć, ale skąd taki wniosek? Robili Ci wczoraj usg? Wiem, że to łatwo się mówi, ale nie denerwuj się na zapas, może jeszcze wszystko będzie dobrze, może jutro już serduszko będzie biło, bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że będzie dobrze i Ty też musisz w to wierzyć. Daj koniecznie znać.

Lolitko będzie dobrze, trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry