reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
winki

generalnei tutaj tez nie mozna ale po prostu sciemnialam lekarce i ja na litosc wzielam. bo ona mi powiedziala ze testu z krwi nie robia bo sikaniec jest tak samo wazny jak krew a skoro sikaniec wyszedl to jestem w ciazy. i ze do zobaczenia za 2 tygodnie...

a jej wtedy gadke walnelam o mocih dlugich staraniach, i ze testy sie moga mylic, i ze dla mnei to duzy stres czekac 2 tygodnie nie bedac pewna i jej tak glegalam ze sie zgodzila:)

teraz w nastepnym tygodniu mam juz 'przepisowe' badanie krwi ale nie wiem czy na hcg czy cos innego. powiedzieli mi tylko ze bede mialam badana krew
 
reklama
Tak w poniedzialek miałam wizyte i widzialam dwa pikające serduszka:-) dzieciaczki sa takiej samej wielkosci..wszystko dobrze..rosną moje bąbelki :tak:
 
Do góry