reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny napisze tak:
estradiol 1636
progesteron 134
beta 96,3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze chyba sie udało i chyba beda bliznieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matko chyba sie udało!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ale zrobie prezent dla mojego emka ..25 mamy rocznice..teraz tylko czekam na telefon od ginki!! gdzie tu 19!!!
bardzo się cieszę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
uważaj na siebie kochana i samych szczęśliwych dni w odmiennym stanie:):)

iwka gratulacje i wszystkiego dobrego również tobie życzę
:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


ptencer co u Ciebie??
wiadomo kto już mieszka w Twoim brzuszku:)?
 
reklama
Ok 18 zadzwoniła ginka i pogratulowała mi zdrowej ciazy..nie wiadomo jeszcze czy jedno czy dwa malenstwa ale mowi ze wszystko super..zmniejszyła mi dawke leków i teraz czekamy na kolejna weryfikacje :-) matko jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płacze i smieje sie jednoczesnie..dobrze ze meza nie ma w domu hihi...trzeba teraz obmyslec plan jak mo powiedziec w sobote albo niedziele..w poniedziałek mamy 2 rocznice slubu wiec piekny prezent co nie ? :-):-)
 
Ok 18 zadzwoniła ginka i pogratulowała mi zdrowej ciazy..nie wiadomo jeszcze czy jedno czy dwa malenstwa ale mowi ze wszystko super..zmniejszyła mi dawke leków i teraz czekamy na kolejna weryfikacje :-) matko jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Płacze i smieje sie jednoczesnie..dobrze ze meza nie ma w domu hihi...trzeba teraz obmyslec plan jak mo powiedziec w sobote albo niedziele..w poniedziałek mamy 2 rocznice slubu wiec piekny prezent co nie ? :-):-)
Najpiękniejszy na świecie :) Sercem jestem z Tobą:*:*:*
Kochana możesz mi napisać na priv jak to wszystko wygląda jaki jest koszt itp?
 
Asiiek, iwka strasznie się się cieszę i gratuluję i mam łzy szcześcia w oczach, tak jakby to mi się już udało. Trzymam kciuki, żeby wasze ciążę były zdrowiutkie i silne. Wasze udane ICSI dodają mi wiele nadzieji i otuchy.

Ja byłam dzisiaj u gina, śmiał się ze mnie, że się martwiłam wynikami m, bo powiedział że m jest liderem i ma najlepsze wyniki w klinice, trochę mnie to podniosło na duchu. Tak więc podpisałam umowę do skutku, i od 7ego sierpnia zaczynam wyciszanie na gonapeptylu. Możecie mi podpowiedzieć czy on jest w penie, i ile kosztuje?

Lulin teraz trzymam kciuki za Ciebie :)

Pozdrawiam
 
no to super !! w koncu sie u Was ruszy! gonapeptyl jest w zastrzykach. w invicie kosztuje 40zł za jeden zastrzyk

Niby się ruszy, ale oszaleje chyba do tego czasu, i to tylko wyciszacze, a co dopiero do transferu!!! Wstępnie punkcję wyznaczyli na 29.
Przypomnij mi proszę, czy Ty miałaś blastusie?
 
reklama
Asiiek->naprawde podziwiam Ciebie, ze jeszcze eMkowi nic nie powiedzialas. Ja tez pamietam, jak wyobraalm sobie, jak zrobie mu niespodzianke kiedys, jak wreczcie sie uda. w rzeczywistosci wyszlo to tak, ze zrobilam test i byla druga kreseczka, od razu telefon do eMka do pracy z tekstem: "jest druga kreseczka na tescie", a on: "jaka kreseczka, co ty mowisz"-> mezczyzni:-). wiec wyjasnilam, rechoczac przy tym strsznie, ze musialam pare razy powtorzyc, zeby zrozumial o co chodzi:-). Mezulem w ciagu 30min. byl w domu (mimo ze srodek dnia, a on w pracy powinien siedziec) i juz w wejsciu krzyczy" pokaz mamusko ten test":-) nigdy chyba nie zapomne tego dnia:-)
 
Do góry