reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a gdzie wcześniej robiłaś ICSI?

W Gamecie w Gdyni 2 razy. Za pierwszym razem, nie było źle, za drugim zauważyłam wiele rzeczy, które mi się nie podobały. Problem to wg mnie lab embrio. Nigdy nie udało mi się tam podać blastocysty, max to morula, 8C. Ogólnie w Invikcie wszystko wygląda bardziej profesjonalnie. Nawet transfer, wszystko widzisz, masz pełną kontrolę, możliwość akupunktury, spotkanie z psychologiem.
Mi program wyszedł taniej tu, choć ceny są porównywalne.

Asieek odezwij się?
 
Dziewczyny napisze tak:
estradiol 1636
progesteron 134
beta 96,3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze chyba sie udało i chyba beda bliznieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matko chyba sie udało!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ale zrobie prezent dla mojego emka ..25 mamy rocznice..teraz tylko czekam na telefon od ginki!! gdzie tu 19!!!
 
normalnie nie wierze..patrze i patrze na te wyniki!!! iwa jak napisalas ze ci sie udało to pomyslałm, ze nam pewnie sie nie uda a tu prosze moze bedzie 2 .......czyli 13 okazal sia dla nas szczesliwy!!

za chwile jade do psiapsioły bo umowilam sie na "pocieszanie" a tu zupełnie inne spotkanie bedzie:-) oby wszystko było dalej tak dobrze

Asiiek super wynik, rewelacja :) Chyba faktycznie bliźniaki :)

Tu można porównać wyniki. Trochę tego jest:
Zaloguj się |

Moje koleżanki miały przy II weryfikacji 16 i 33. Przy Twojej becie, moja taka marniutka, ale mam nadzieję Dzidzia silna :)
kochana my i tak bardzo szybko robimy bety wiec dzieciaczki musza byc silne jesli beta je wykazała...ja nie wierze ze jednego dnia było 1 a teraz 90!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja zadzwoniłam zaryczana (tym razem z radości) do pracy, nie bardzo rozumiał, co mówię, ale przeczuć dobrych nie miał w pierwszej chwili, ale co tam ponoć kobiety w ciąży nie zachowują się racjonalnie :)
 
Asiiek-> betka super jak na 6dpt. Chyba rzeczywiscie blizniakowa, ale sie ciesze:-)

iwka55> Twoja betka tez jest b.ladna jak na tak wczesny dzien, wiec tylko sie cieszyc:-)

to przy takiej becie test tez juz powinien wyjsc co? musze wykombinowac jak powiem mezowi!!!
test powinien wyjsc, choc z testami nigdy nie wiadomo. Kup jakis b.czuly
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kochana my i tak bardzo szybko robimy bety wiec dzieciaczki musza byc silne jesli beta je wykazała...ja nie wierze ze jednego dnia było 1 a teraz 90!

Kochana ale się ciesze:):):) i spokojnych 9 miesiecy:)

Bardzo Wam wszystkim kibicuję i mocno zaciskam za wszystki razem i każdą z osobna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Pozdrawiam:)
 
Do góry