reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam Cię gkvip2505 witam Was wszystkie trzymam kciuki za te które jutro mają wielki dzień. Byłam dziś w klinice no i lekarz zalecił 2 miesiące odpoczynku ale między czasie na początku sierpnia bedzie histero a potem wrzesień druga próba. Narazie będę odpoczywać i zbierać siły do ponownej walki. Ta nieudana próba myslałam że mnie załamie ale jest inaczej , mam takiego pałera że mogłabym góry przenosic. Już nie mogę doczekac się września. Buziorki
to dobrze że sie tak szybciutko pozbierałaś... a zatem odpoczywaj babeczko i nabieraj sił dla swoich fasolek :tak:
 
reklama
asia1103 witam Cie serdecznie i jestem pełna podziwu dla Ciebie. Powodzenia w następnych próbach!!!
 
Ostatnia edycja:
lulin
to fakt, też czytałam że IVM ma mniejszą skuteczność więc pewnie rzeczywiscie stosuje się w skrajnych przypadkach a jak u Ciebie się unormowało to już pewnie będzie dobrze :-) zresztą z tego co pamiętam to leczysz się w Polmedzie a to dobra klinika i myślę ze lekarze jednak wiedza co robią :) zaciskam wiec dalej za chodowlę dorodnych jajeczek i pięknych zarodeczków :-)
 
bzzzz Witam Podkarpacie, tez jestem z tego regionu choć leczę się gdzie indziej.
asia1103 Ja też jestem po nie udanej próbie, ale czuję że ma więcej siły niz przedtem. Choć dlej pozostaje sceptyczna odnośnie następnej próby.
Na razie będę próbować z lekkim dopalaczem ziółek, witaminek i akupunktury. Zobaczymy może sie uda. Następna próba po 3 okresie, mam nadzieje że bedzie to wrzesień, może sierpień. W zależności czy okres będę mieć w miarę normalnie. Bo po pobraniu jajek to pierwsze 3 to były co 45 dni a czasem i więcej.
Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam mocno kciuki:):):)
 
Magdalena Markiewicz kochana myśl pozytywnie. O mnie mówią że przesadzam ale ja jestem pewna że dzidzius bedzie i juz . To będzie facecik i będzie miał na imie ALANEK i tego się trzymam.Nic w zyciu nie przychodziło mi łatwo ale zawsze osiągam wyznaczony cel więc teraz też tak będzie!!! Kobietko trzymaj się . bzzzz pozdrowionka i mocno Ci kibicuje. Mada72 co u Ciebie , jak się czujesz ?
 
gkvip2505 trzymam kciuki za dzisiejszy dzień

asia1103 wychodze z takiego samego założenia co Ty, nie można się poddawać i tzreba walczyć. ja jestem pewna że doczekam sie bliźniaków, chłopca i dziewczynki, no i chłopczyk oczywiście u mnie też ALANEK, zawsze po ciężkich trudach docierałam do celu, więc i tym razem musi tak być.
I życze takiego nastawienia wszytkim babeczkom na forum :happy2:
 
Hej dziewczyny! jest juz po...pobrano 19!!!! mam nadzieje, ze jak najwiecej bedzie dobrych, ze sie piknie zapłodnia a potem beda dzielily ..... jak sie obudziłam to bolalo mnie podbrzusze jak dostal leki przeciwbolowe to było git teraz znowu boli coraz mocniej ale to pewnie daltego ze musiałam wejsc na 3 pietro do domu ale teraz juz leze i odpoczywam...dziekuje za trzymanie kciuków...transfer w srode :-)
Aha trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty, punkcje i transfery :-)
 
Asiek Wiesz ąe środa to bardzo dobry dzień na nowe przedsięwzięcia wie będzie OK . trzymaj sie!!! Danii Alanki to fajne chłopaki a nasze to już napewno z takich rodziców to dopiero będą twardziele!!
 
Hej dziewczyny pisalam jakis czas temu, u mnie negatyw, strasznie to przeżyłam i w sumie teraz dopiero sie otrząsnęłam z tego wszystkiego, nie wiem czy mam sile próbować jeszcze raz
 
reklama
gucia_m wiem że to jest okropne ja staram sie nie myslec o tym co było tylko o tym ze teraz może być tylko dobrze. Zbierz kochana siły i ruszaj do ataku. Myslę że BÓG nam to wynagrodzi i nasze pociechy będą najwspanialsze na świecie. Zobaczysz że tak będzie.nosek do góry.
 
Do góry