reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Isia
no coś ty nie męczysz :-) a jeśli chodzi o wymaz to on go robił w laboratorium w Mediconcepcie, ale robią też w diagnostyce na Waigla, ja nie jestem takim desperado żeby samej robić wymaz mojemu M, bo to wymaz z cewki i podobno bardzo boli, jeszcze bym zarobiła od mojego M przy okazji :-D a mi pobierał dr G, ale wiem tez że pobierają w Diagnostyce. Ale kochana twój M ma na prawdę piękny wynik chromatyny , moj ma uszkodzone 89 % , tragedia :-( więc myślę że nie ma powodów żeby u niego badać, a Tobie zrobi dr G cały pakiet przed IVF bo jest obowiazkowy czyli (posiew, mykoplasma, ureaplasma i chlamydia) więc spokojnie, nie zaprzataj sobie głowy tą chlamydią ;-) no i pytaj śmiało :happy2:
 
reklama
Hej babeczki! Bylam dzisiaj na wizycie i: tak endo oki, wyprodukowałam bardzo duzo jajeczek-pecherzyków nigdy nie wiem hahaha :) ;) jednak tak jak podejrzewałam sa jeszcze troszke za małe wiec dalej stymulacja. Podczas kolejnej wizyty zostana policzone bo było baaardzo duzo takich jeszcze małych. Kolejna wizyta w srode i mam nadzieje, ze ruszymy dalej z tematem..uff jaka ulga bo myslała, ze nic nie wyprodukowałam :-)
 
Hej babeczki! Bylam dzisiaj na wizycie i: tak endo oki, wyprodukowałam bardzo duzo jajeczek-pecherzyków nigdy nie wiem hahaha :) ;) jednak tak jak podejrzewałam sa jeszcze troszke za małe wiec dalej stymulacja. Podczas kolejnej wizyty zostana policzone bo było baaardzo duzo takich jeszcze małych. Kolejna wizyta w srode i mam nadzieje, ze ruszymy dalej z tematem..uff jaka ulga bo myslała, ze nic nie wyprodukowałam :-)
no to cudownie-oby było ich jak najwięcej !!!!;-)
 
Asieek, gratulacje, zazdorszczę Ci, że jesteś już na takim etapie, ja muszę jeszcze cierpliwie czekać.

Dzisiaj odebrałam wyniki M, niestety morfologia tylko 6% :-( w uwagach - teratozoospermia. Orientujecie, się czy to bardzo źle, wyczytałam na innych forach, że to podobno grozi wadami u płodu, więc teraz już się już bardzo boję.
 
danii - "Teratozoospermia to termin oznaczający zbyt niską liczbę plemników o prawidłowej budowie (morfologii). Wg najnowszych rekomendacji WHO morfologia plemników, (odsetek plemników o prawidłowej budowie) powinna wynosić 4% (wcześniejsza, już nieobowiązująca rekomendacja WHO wyznaczała poziom morfologii plemników wynoszący 14%)."
Więc spokojnie według nowych norm jest ok.
 
Witam wszystkie Dziewczęta! Dłuuugo do Was nie zaglądalam, ale u mnie się znów wszystko posypało więc nawet nie miałam weny...Mam sporo zaległości i raczej nie "przebiję" się przez wasze wszystkie posty z ostatnich tygodni, ale rzuciła mi się w oczy jedna wypowiedź bzzzz, pod którą się podpisuję :-0
wiesz vane szl....g mnie trafia jak sobie pomyślę ile musimy przejść żeby być ze swoją upragnioną fasolką - i potem żeby się jej doczekać. dlaczego niektóre laski maja to bez stresu i jeszcze narzekają :wściekła/y: cho....ka jasna :wściekła/y: Trochę mnie poniosło , wiem , przepraszam ale sama sie nie tak dawno stresowałam okrutnie i nie życzę nikomu :-(
Tylko tak w duchu sobie powtarzam że wyjątkowe jesteśmy i nasze dzieciaczki też takie będą ;-)

Mój pech już nawet mojego lekarza zdumiewa .4 próby podejścia do criotransferu i za każdym razem jakaś niespodzianka: zapalenie krtani, infekcja p. i odwołanie transferu dzień przed, za małe endometrium mimo łykania esftrofemu a teraz torbiel na jajnku, która miała być zwykła tobielą czynnościową, która miała się wchłoną - ale oczywiście się nie wchłonęła...Teraz więc biorę tabletki anty żeby się wchłonęła...I tak od marca trwa ta zabawa: szykuję sie do crio, łykam jakeś świństwa i chwilę przed okazuje się, że niestey, znów coś...
Więc Bzzzzz - jak wspomniałam, podpisuję się od Twoim cytatem :-)
Chwilowo rzadko się udzielam, nie podczytuję Was regularnie ale pozdrawiam wszystkie Panie gorąco i MOCNO TRZYMAM KCIUKI by wszystko szło Wam zgodnie z planem i spotkała Was upragniona nagroda :tak::-):-D
W szczególności kibicuję Wam Meg, Bzzzzz i Asiiek - jak zaczęłam udzielać się na forum to akurat wasze historie były na forum i mam nadzieję, że jak za jakiś czas tu zajrzę to przeczytam Wasze dobre wieści.
Buziaki i powodzenia wszystkim :-)
 
Isia25 ja leczę się w Polmedzie. Trochę daleko od mojej pracy ale zazwyczaj udaje mi się ustalić popołudniowe godziny. Na początku wizyta jest po 4 dniach od rozpoczęcia stymulacji, potem co 3, 2 i na samym końcu codziennie. Labolatorium przekazuje wyniki estradiolu do kliniki więc chociaż nie muszę ich sama odbierać.

Asiiek gratuluję pęcherzyków! Ciekawe ile ich w środę naliczą:)

konwalia79 faktycznie dziwne. Ale może organizam wybiera sobie optymalny termin na zajście w ciążę;-)
 
reklama
Mada ja miałam kłucia, bóle, skurcze , ciągnięcia....:)przyzwyczaj się:):)

szarlotka, wiem, że musze się przyzwyczaić, ale wszysto nowe, jestem wyczulona na najmniejszy nowy objaw więc pewnie jak każda będę się niepokoić ...
A dodatkowo od wczoraj mnie swędzi i piecze - wiadomo gdzie, dzisiaj byłam u gina no i dostałam Pimafucin w globulkach - no i teraz też się boję, czy to nie zaszkodzi ...
 
Do góry