reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej babeczki :-) na moje moglyby byc nawet dwa pecherzyki gdyby one daly mi dzidzie...dobrze, ze sroda tak szybko.... dziewczyny powiedzcie mi czy tez was tak głowa bolała podczas stymulacji?? u mnie dzisiaj tragedia normalnie chodze po scianach, to podobno onzaka hiperki ???? pije duzo wody zeby do niej nie doszło....ale ten bol mnie dzisiaj wykonczy :-(
 
reklama
Dziewczyny po histeroskopii,

powiedzcie mi czy potrzebowałyście sporo czasu żeby dojść do siebie po zabiegu? Boli? Są krwawienia, skurcze?
Chcę wyjechać na parę dni i dość aktywnie odpocząć. Pytanie ile dni po zabiegu będę w pełni sił?
 
BetaBeta - kiedys mialam wykonywany ten zabieg i lekarz kazal mi uwazac na siebie jedynie w dniu wykonania. Troche krwawilam ale niewiele, poza tym zero skurczow, boli itp. Mysle, ze za 2 dni po zabiegu nic nie bedziesz czula, bo to nie jest cos specjalnie inwazyjnego. Zycze milego odpoczynku.
 
BetaBeta
jeśli będziesz miała tylko histeroskopie diagnostyczną i nic Ci nie będą poważnego wycinac to już na drugi dzień zapomnisz o badaniu, przynajmniej ja tak miałam tj trochę plamiłam 3 dni ale bez żadnych bóli, więc myślę że 3-4 dni i możesz aktywnie wypoczywać :)

te 3-4 dni to tak z czystej ostrożności bo myślę że teoretycznie to można już na drugi dzień, przynajmniej ja nie miałam żadnych przeciwskazań od lekarza i normalnie chodziłam do pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny po histeroskopii,

powiedzcie mi czy potrzebowałyście sporo czasu żeby dojść do siebie po zabiegu? Boli? Są krwawienia, skurcze?
Chcę wyjechać na parę dni i dość aktywnie odpocząć. Pytanie ile dni po zabiegu będę w pełni sił?
mnie wypuszczono do domu na nastepny dzien, w sumie zero krwawienia, zero boli.
 
betabeta ja miałam histeroskopie i akurat w moim przypadku wycinali mi zrosty...co się okazało dopiero w trakcie...a byłam nie w narkozie tylko tzw. głupim jaśku...i jak dla mnie mogę przechodzić 1000 punkcji i innych manewrów ale na histeroskopię to mnie nikt nie namówi więcej!!!!!!!!!!!!!:)Ale to akurat ja...plamiłam może ze 3 dni...za to dwa dni totalnie nie do życia...to po narkozie skakałam w tym samym dniu....
 
Dzięki dziewczyny. W takim razie dam sobie ze 2-3 dni i ruszam na wakacje. Przyda się po tych ostatnich niepowodzeniach- nabiorę sił do dalszej walki. Już się tej histero doczekać nie mogę, lubię posuwać sprawy do przodu! Pełna narkoza oczywiście, podziwiam Cię Szarlotka za to cięcie na żywca... I w ogóle dziewczyny, które na żywca punkcje przechodzą. Ja mam zerowy próg bólu- jak boli to od razu w płacz i w nogi :)
 
krolik to mam takie pytanie: Ty nie miałaś długiego protokołu? tylko jaki? i mam pytanie byłaś stymulowana??jak tak to czy chodziłaś na USG podczas stymulacji? a jak tak to jak często?(mniej więcej) bo ja będę dojeżdżać około 300 km więc mniej więcej chce wiedzieć ile wolnego bede musiała kombinować:)
 
cześć Babeczki, chciałam Wam zyczyc miłego dnia pomimo tej pogody za oknem:) Idę dzisiaj pierwszy dzień do pracy - od 15 czerwca ... Obiecuję sobie, że nic mnie nie zdenerwuje i nie dam się stresowi, bo fasolka (mam nadzieję, że fasolki:tak:) najważniejsza.

asiiek - gratuluję stymulacji, ładnych jajeczek Ci życzę :-) Ja wyhodowałam tylko 4, z czego dwa się zapłodniły, obydwa podane i jak widać się udało:-) Ja stymulacje przechodziłam bardzo łagodnie, słyszałam, że przy hiperce trzeba przyjmować dużo białka oprócz dużej ilości płynów. Trzymaj się Kochana!

isia - ja podchodziłam do IVF w Poznaniu, od rozpoczęcia stymulacji pierwszą ocenę z pomiarem estradiolu miałam po 5 dniach, potem tak jak pisałam co 2 dni, u mnie sama stymulacja trwała 13 dni, potem zastrzyk na pęknięcie i punkcja.

betabeta - odpocznij sobie psychicznie i zmęcz fizycznie ;-) U mnie po raz pierwszy urlop zapowiada się raczej spacerowo niż wspinaczkowo ;-) Ale nie żałuję:-) Wracaj szybko z uśmiechem na twarzy. Buziaki!
 
reklama
betabeta ja chciałam z narkozą ale u nas w klinice nie robiĄ tego zabiegu w narkozie bo ponoć nie jest konieczna....sadyści...:)Mimo to cieszę się że ją zrobiłam przed przystąpieniem do in vitro a nie po....bo i tak przez zrosty byłoby nieudane.....ale nie powtórzę nigdy w życiu:):):)
 
Do góry