reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
iniiia ! Superrrrrr! Niech betka rośnie dalej i szybko :) Twój wynik napawa mnie optymizmem zwłaszcza, że przeszłość mamy taką samą. Tez jestem po dwóch cp w tych samych miejscach i niestety również bez lewego jajowodu. Będzie dobrze :)
 
Kochane nie dziękuję, ściskam mocno. Narazie nie szaleję z radości, bo najważniejsze jest jak przyrasta... mam nadzieję, że wszystko już będzie dobrze :). Trzymam za Was kciukasy i obyśmy wszystkie miały piękne betki :):rofl2:
 
Babeczki-Schizeczki, ale tu sie u Was dzieje, uhhh. Poschuizujecie, pomartwicie sie i jak zobaczycie 2 kreseczki to Wam przejdzie na 5 minut i potem zacznie sie nowa schiza.
Iniiiia - Ty nie wariuj, Kobieto, masz II kreski, chyba tutaj jeszcze sie nie zdarzylo, ze ktos mial pozytywnego sikanca a betke zerowa. Owszem, bylo odrowtnie - test nic nie pokazal a betka rosla. Tak wiec wg. mnie jestes w 100% ciazy i jutro badanie krwi to potwierdzi.Trzymam kciuki za Was wszystkie.
I tu sie mylisz kochana! Pamietasz jak było ze mna trzy test i dwie kreski " ciaza" jest ale jej nie ma. Szczeze zadnej nie życze!!
rzadki przypadek ze mnie !! Pozdrawiam i kibicuje wszystkim.....
 
Wynik HCG z dziś 102 mlU/ml to chyba dobry wynik :)? Jak myślicie dziś 12dpt? Oby ładnie rosła :)
Super!! :-) oby teraz pikenie rosła!!
Ja juz po wizycie...od jutra zaczynamy stymulacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: kolejna wizyta w nastepną sobote :-) ehh ciesze sie bardzo ..czekam na wasze ciazowe wiruski :-):-):-):-)
 
reklama
iniiia- gratulacjeeeeeeeeeeeeeee
Asiiek- trzymam kciuki za dobra stymulke i za punkcje i oczywiście transfer
i proszę wiruski :
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry